Makelaardij Schierbeek
"Verkoop- en aankoopmakelaar, taxateur"
Makelaardij Schierbeek is een klein makelaarskantoor dat zich op persoonlijke begeleiding en maatwerk specialiseert. Door onze kleine omvang zijn we altijd bereikbaar en weten we wat er gebeurt. Wij werken actief in Assen en de omgeving, met een werkgebied dat zich uitstrekt over Noord- en Midden Drenthe, met Assen als kern. Bovendien zijn we ook aanwezig op de zuidkant van Groningen. Sander Jochems heeft sinds 1995 ervaring opgebouwd i...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kampsweg 31
9418PD Wijster
€ 550.000 k.k.
€ 4.074/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 8615 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 112
9484TB Oudemolen
€ 925.000 k.k.
€ 4.282/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 28600 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
Nijlandstraat 71
9401AC Assen
€ 450.000 k.k.
€ 3.846/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Thorbeckelaan 331
9402DA Assen
€ 392.500 k.k.
€ 4.046/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Loire 31
9406VA Assen
€ 315.000 k.k.
€ 2.972/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Drostweg 41
9761CN Eelde
€ 475.000 k.k.
€ 3.084/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 395 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Hoofdstraat 17 B
9Sander heeft een no nonsens houding. Ik hou ervan. Hij is duidelijk wat hij van jou nodig heeft en verwacht maar heeft zelf een enorme inzet. Hij communiceert snel en adequaat. Hij neemt de tijd voor bezichtigingen en is transparant. Zeker warm aanbevolen.
-
Drostweg 41
10Snel opgepakt. Goede presentatie. Realistisch beeld van markt. Aangename persoonlijkheid. Bedankt Sander
-
Zuidhaege 6
9Met de kennis van de lokale markt wat betreft appartementen heeft de makelaar goed uitgelegd met welke strategie het appartement in de markt te zetten. Met resultaat! Binnen 2 weken verkocht.
-
Oosterhoutstraat 11
10Het waren 2 niet standaard panden, deels met achterstallig onderhoud. Tevens veel grond met erfdienstbaarheid en veel garageboxen. Daarom niet voor iedere koper geschikt, maar uiteindelijk door bemiddeling van de Makelaar toch verkocht.
-
Oosterpark 1
9Bijzonder prettig in de omgang, ten alle tijde bereid tot overleg, gaf goede adviezen. Zeer aanbevelenswaardig!
-
Zuidhaege 80
10Goed inzicht, heldere aanpak met aantrekkelijk en fair prijs(courtage)model, flexible en klantgericht, daad bij het woord en no nonsense.
-
Bosrank 28
9De makelaar heeft volledig aan onze verwachtingen voldaan. Sander zette zijn marktkennis en expertise uitstekend in en heeft ons gedurende het hele verkooptraject zorgvuldig begeleid. Het proces verliep vlot en efficiënt, waardoor wij geen onnodige stress hebben ervaren.