't Drentsche Huys Makelaardij
"Entdecke unsere Energie, dann bist du so verloren!"
’t Drentsche Huys Makelaars & Taxateurs is al jarenlang het vertrouwde adres voor iedereen die wil kopen, verkopen of taxeren in Emmen en de omliggende dorpen. Onze expertise ligt in de regio Zuidoost Drenthe, van centrum tot buitengebied. Wij kennen de markt hier als geen ander en bieden een persoonlijke, betrouwbare aanpak. Of u nu op zoek bent naar een nieuw thuis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan u met kennis en ervaring...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Havenstraat 92
7887BS Erica
€ 475.000 k.k.
€ 3.209/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 148 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1030 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vaart ZZ 4 D
7833AA Nieuw-Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.024/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Beekpunge 38
7761KB Schoonebeek
€ 775.000 k.k.
€ 2.860/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 271 m²
- Fläche des Grundstücks
- 713 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
van Haersoltelaan 6
7742XK Coevorden
€ 685.000 k.k.
€ 3.231/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 212 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1087 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bark 9
7833DE Nieuw-Amsterdam
€ 939.000 k.k.
€ 2.872/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 327 m²
- Fläche des Grundstücks
- 777 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Unterbreitung
Planeet 23
7891CP Klazienaveen
€ 340.000 k.k.
€ 3.063/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (17)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
17 Bewertungen insgesamt
Funda
7 Bewertungen auf Funda
10 Bewertungen bei Google
-
Een funda gebruiker
8Erg tevreden! De makelaars zijn allebei vriendelijk en weten waar ze het over hebben. Er werd tijd gemaakt om met ons de woning nogmaals in te gaan om te meten.
-
Zuidlaarderbrink 49
10Ik ben een alleenstaande oudere vrouw en had dit soort zaken nog nooit bij de hand gehad. Maar ik ben uitstekend geholpen en in alle stappen begeleid door makelaar Ilona en ook de dames van het kantoor. Mijn huis is snel verkocht dankzij de deskundige hulp van 't drentsche huys makelaars. Voor alle vragen waren ze altijd aanspreekbaar en alles was prima geregeld. Vakkundig en heel klantvriendelijk. Een aanrader als je een goede makelaar zoekt.
-
henny dominicus
10De verkoop van mijn huis was in handen van een geweldig team. Altijd tijd om je eventuele vragen te beantwoorden en geen moeite was teveel. Huis werd goed in de markt gezet en was in heel korte tijd verkocht. Een heel betrokken en professioneel team.
-
Druwerbrink 144
10‘T Drentsche Huys Makelaardij heeft ons huis in de verkoop gezet en verkocht. Contact is goed met de makelaars, wanneer je vragen hebt krijg je snel antwoorden en leggen ze alles tot in de kleine puntjes uit. Na bezichtigingen een terugkoppeling. Mocht ik ooit weer m’n huis willen verkopen dan zeker weer in samenwerking met ‘T Drentsche Huys Makelaardij