ABO Makelaars Peter de Vries
ABO Makelaars Peter de Vries staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leeuwarden. Met een diepe kennis van de regio en een sterke netwerkbasis, helpen we u efficiënt en transparant door het proces van kopen of verkopen van woningen. Wij staan voor u, van start tot eind. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Wij werken met een doordachte werkwijze, gesteund door erkende certificaten als Vastg...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Monsmastate 24
8925BR Leeuwarden
€ 539.000 k.k.
€ 3.267/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 328 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Zuidvliet 4
8921BL Leeuwarden
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 165 m²
- Fläche des Grundstücks
- 131 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Nijlânsdyk 165 d
8931GC Leeuwarden
€ 195.000 k.k.
€ 2.708/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Zwaluwstraat 7
8916AG Leeuwarden
€ 369.000 k.k.
€ 3.727/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 118 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Kanaalstraat 2 bv
8933AL Leeuwarden
€ 775.000 k.k.
€ 2.709/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 286 m²
- Fläche des Grundstücks
- 215 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Harlingerstraatweg 82 1
8915CN Leeuwarden
€ 199.000 k.k.
€ 2.802/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 71 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (37)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
37 Bewertungen insgesamt
Funda
21 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Kanaalstraat 2 bv
9prima makelaar in alle opzichten👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
-
Lijsterstraat 26
10Onze ervaring met deze makelaar was van begin tot eind ontzettend prettig en professioneel. Vanaf het eerste contact werd er echt geluisterd naar onze wensen en situatie, en voelden we ons serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was helder, snel en persoonlijk, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Wat we vooral waardeerden is de combinatie van deskundigheid en betrokkenheid: er werd niet alleen meegedacht op inhoud, maar ook echt met ons als mensen. Dankzij…
-
De Skâns 7
9Übersetzt durch KIDie Kommunikation zwischen uns und dem Makler war sehr gut, alle Fragen wurden schnell beantwortet und er half uns bei allem.
-
de Anjen 60
9Voor mij is alles prima verlopen, ben altijd heel vriendelijk geholpen als ik vragen had en gesteund in de voor mij toch wel spannende tijd!!!
-
Wielendwinger 11
10Peter is een zeer betrouwbare, rustige makelaar. Hij is helder in zijn communicatie, is goed bereikbaar en vertelt precies hoe zaken in elkaar zitten.
-
Skilpaed 3
9Prima makelaar, de presentatie was professioneel met mooie foto's en een goed verhaal. Ook werden er wat kleine dingen voor de koop van mijn volgende woning gedaan. Alles was goed voor elkaar.
-
Kalmoes 2