ABO Makelaars Peter de Vries
ABO Makelaars Peter de Vries staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leeuwarden. Met een diepe kennis van de regio en een sterke netwerkbasis, helpen we u efficiënt en transparant door het proces van kopen of verkopen van woningen. Wij staan voor u, van start tot eind. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Wij werken met een doordachte werkwijze, gesteund door erkende certificaten als Vastg...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Monsmastate 24
8925BR Leeuwarden
€ 539.000 k.k.
€ 3.267/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 328 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Zuidvliet 4
8921BL Leeuwarden
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Nijlânsdyk 165 d
8931GC Leeuwarden
€ 195.000 k.k.
€ 2.708/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Zwaluwstraat 7
8916AG Leeuwarden
€ 369.000 k.k.
€ 3.727/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 118 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Kanaalstraat 2 bv
8933AL Leeuwarden
€ 775.000 k.k.
€ 2.709/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 286 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Harlingerstraatweg 82 1
8915CN Leeuwarden
€ 199.000 k.k.
€ 2.802/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (37)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
37 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Kanaalstraat 2 bv
9prima makelaar in alle opzichten👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
-
Lijsterstraat 26
10Onze ervaring met deze makelaar was van begin tot eind ontzettend prettig en professioneel. Vanaf het eerste contact werd er echt geluisterd naar onze wensen en situatie, en voelden we ons serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was helder, snel en persoonlijk, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Wat we vooral waardeerden is de combinatie van deskundigheid en betrokkenheid: er werd niet alleen meegedacht op inhoud, maar ook echt met ons als mensen. Dankzij…
-
De Skâns 7
9Traduit par l'IALe contact entre nous et le courtier était très bon, toutes les questions ont été rapidement répondues et il nous a aidé à tout.
-
de Anjen 60
9Voor mij is alles prima verlopen, ben altijd heel vriendelijk geholpen als ik vragen had en gesteund in de voor mij toch wel spannende tijd!!!
-
Wielendwinger 11
10Peter is een zeer betrouwbare, rustige makelaar. Hij is helder in zijn communicatie, is goed bereikbaar en vertelt precies hoe zaken in elkaar zitten.
-
Skilpaed 3
9Prima makelaar, de presentatie was professioneel met mooie foto's en een goed verhaal. Ook werden er wat kleine dingen voor de koop van mijn volgende woning gedaan. Alles was goed voor elkaar.
-
Kalmoes 2
10Traduit par l'IAUn très bon contact, super aimable et a pris le temps pour moi quand j'avais des questions. J'ai reçu une très bonne explication sur tout !!