Hypodomus Makelaars steht für zuverlässige und ehrliche Hilfe bei der Verkauf oder Kauf eines Hauses in und um Eindhoven. Mit Jahren Erfahrung auf dem lokalen Immobilienmarkt bieten wir eine detaillierte Herangehensweise, von der Bestimmung der richtigen Verkaufsstrategie bis hin zum Abschluss von Verhandlungen. Unsere Experten kombinieren moderne Marketingtechniken mit persönlicher Betreuung, um Ihr Haus schnell und unter günstigen Bed...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Nuenenseweg 53
5667BB Geldrop
€ 419.000 k.k.
€ 4.457/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Grenenhout 26
5621DB Eindhoven
€ 625.000 k.k.
€ 4.630/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 127 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Graslelie 38
5658GR Eindhoven
€ 535.000 k.k.
€ 4.612/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Klencke 5
5655HX Eindhoven
€ 700.000 k.k.
€ 6.140/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 268 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Scottlaan 236
5623RD Eindhoven
€ 489.000 k.k.
€ 3.518/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 139 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ministerlaan 45
5631NB Eindhoven
€ 975.000 k.k.
€ 4.779/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 204 m²
- Fläche des Grundstücks
- 663 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (288)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
288 Bewertungen insgesamt
Funda
131 Bewertungen auf Funda
157 Bewertungen bei Google
-
Bingchen Li
10De samenwerking met Bowin was een fantastische ervaring. Hij heeft ons geholpen bij zowel de aan- als verkoop van ons huis, waardoor wat een stressvol proces kan zijn, ongelooflijk soepel verliep. Hij is een echte professional – betrouwbaar, vriendelijk en altijd beschikbaar om te helpen. Zijn suggesties waren perfect en getuigden van een diepgaand begrip van de markt. Als u op zoek bent naar een makelaar die oprecht begaan is met het behalen van het beste resultaat voor zijn klanten, raden we Bowin van harte aan!
-
Cincin Kwak
10Bowin is professioneel, reageert snel en is zeer behulpzaam gedurende het hele verkoopproces van de woning. En de collega's op de backoffice zijn ook geweldig; we krijgen veel hulp, communicatie en coördinatie van hen! De service is perfect! Bedankt dat alles zo soepel en stressvrij is verlopen!
-
Guy van Oostwaard
10Supertevreden en goed geholpen door Ester en Sanne. Deskundig, eerlijk en komen afspraken na. Aanrader!
-
Ir Kalffstraat 198
10Ik kan werkelijk niets bedenken waar ik niet tevreden over ben. Fijne begeleiding van begin tot het eind. Iedereen staat voor je klaar wanneer je vragen hebt. En ze helpen je zo snel mogelijk. Top!
-
Hertog Jan I Laan 56
10Super tevreden met Hypodomus. Proactieve communicatie, korte lijnen, heel persoonlijk, veel kennis en ervaring. Dat gaf me het vertrouwen om alles rustig uit handen te kunnen geven. Ik zou ze zeker aanraden!