Hypodomus Makelaars staat voor betrouwbare en doortastende hulp bij de verkoop of aankoop van een woning in en rond Eindhoven. Met jaren ervaring op de lokale vastgoedmarkt bieden wij een gedetailleerde benadering, van het bepalen van de juiste verkoopstrategie tot het afronden van onderhandelingen. Onze experts combineren moderne marketingtechnieken met persoonlijke begeleiding om jouw woning snel en onder gunstige voorwaarden te verko...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Grenenhout 26
5621DB Eindhoven
€ 625.000 k.k.
€ 4.630/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Graslelie 38
5658GR Eindhoven
€ 535.000 k.k.
€ 4.612/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Klencke 5
5655HX Eindhoven
€ 700.000 k.k.
€ 6.140/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 268 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Scottlaan 236
5623RD Eindhoven
€ 489.000 k.k.
€ 3.518/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ministerlaan 45
5631NB Eindhoven
€ 975.000 k.k.
€ 4.779/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 204 m²
- Superficie du terrain
- 663 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Willem Schorerstraat 19
5652RR Eindhoven
€ 709.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (288)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
288 avis total
Funda
131 commentaires sur Funda
157 commentaires sur Google
-
Bingchen Li
10De samenwerking met Bowin was een fantastische ervaring. Hij heeft ons geholpen bij zowel de aan- als verkoop van ons huis, waardoor wat een stressvol proces kan zijn, ongelooflijk soepel verliep. Hij is een echte professional – betrouwbaar, vriendelijk en altijd beschikbaar om te helpen. Zijn suggesties waren perfect en getuigden van een diepgaand begrip van de markt. Als u op zoek bent naar een makelaar die oprecht begaan is met het behalen van het beste resultaat voor zijn klanten, raden we Bowin van harte aan!
-
Cincin Kwak
10Bowin is professioneel, reageert snel en is zeer behulpzaam gedurende het hele verkoopproces van de woning. En de collega's op de backoffice zijn ook geweldig; we krijgen veel hulp, communicatie en coördinatie van hen! De service is perfect! Bedankt dat alles zo soepel en stressvrij is verlopen!
-
Guy van Oostwaard
10Supertevreden en goed geholpen door Ester en Sanne. Deskundig, eerlijk en komen afspraken na. Aanrader!
-
Ir Kalffstraat 198
10Ik kan werkelijk niets bedenken waar ik niet tevreden over ben. Fijne begeleiding van begin tot het eind. Iedereen staat voor je klaar wanneer je vragen hebt. En ze helpen je zo snel mogelijk. Top!