Hypodomus Makelaars ofrece ayuda confiable y directa en la venta o compra de una vivienda en y alrededor de Eindhoven. Con años de experiencia en el mercado inmobiliario local, ofrecemos un enfoque detallado, desde la determinación de la estrategia de venta adecuada hasta el cierre de negociaciones. Nuestros expertos combinan técnicas modernas de marketing con una asesoría personalizada para vender tu vivienda rápidamente y bajo condici...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Grenenhout 26
5621DB Eindhoven
€ 625.000 k.k.
€ 4.630/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Graslelie 38
5658GR Eindhoven
€ 535.000 k.k.
€ 4.612/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Klencke 5
5655HX Eindhoven
€ 700.000 k.k.
€ 6.140/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 268 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Scottlaan 236
5623RD Eindhoven
€ 489.000 k.k.
€ 3.518/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Ministerlaan 45
5631NB Eindhoven
€ 975.000 k.k.
€ 4.779/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 204 m²
- Área del lote
- 663 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Willem Schorerstraat 19
5652RR Eindhoven
€ 709.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 154 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (288)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
288 reseñas total
Funda
131 opiniones en Funda
157 reseñas en Google
-
Bingchen Li
10De samenwerking met Bowin was een fantastische ervaring. Hij heeft ons geholpen bij zowel de aan- als verkoop van ons huis, waardoor wat een stressvol proces kan zijn, ongelooflijk soepel verliep. Hij is een echte professional – betrouwbaar, vriendelijk en altijd beschikbaar om te helpen. Zijn suggesties waren perfect en getuigden van een diepgaand begrip van de markt. Als u op zoek bent naar een makelaar die oprecht begaan is met het behalen van het beste resultaat voor zijn klanten, raden we Bowin van harte aan!
-
Cincin Kwak
10Bowin is professioneel, reageert snel en is zeer behulpzaam gedurende het hele verkoopproces van de woning. En de collega's op de backoffice zijn ook geweldig; we krijgen veel hulp, communicatie en coördinatie van hen! De service is perfect! Bedankt dat alles zo soepel en stressvrij is verlopen!
-
Guy van Oostwaard
10Supertevreden en goed geholpen door Ester en Sanne. Deskundig, eerlijk en komen afspraken na. Aanrader!
-
Ir Kalffstraat 198
10Ik kan werkelijk niets bedenken waar ik niet tevreden over ben. Fijne begeleiding van begin tot het eind. Iedereen staat voor je klaar wanneer je vragen hebt. En ze helpen je zo snel mogelijk. Top!