HJT Makelaars B.V.
"Direkt auf deine Kosten"
HJT Makelaars B.V. in Wageningen staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aankoop, verkoop of verhuur van woningen. Met meer dan drie decennia ervaring in de regio, combineren wij diepgang met een frisse benadering van de woningmarkt. Sinds 2000 actief, maar met wortels in de jaren ’80, helpen wij u graag bij elke stap van het proces. Ons team is er om u te begeleiden, of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige won...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
De Hollentoren 33
3912AM Rhenen
€ 450.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Weerkruislaan 84
6721BW Bennekom
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 144 m²
- Fläche des Grundstücks
- 464 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hollandseweg 122
6706KT Wageningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.554/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Molenberg 63
3911PR Rhenen
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 167 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Morel 9
6708LX Wageningen
€ 750.000 k.k.
€ 5.474/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 137 m²
- Fläche des Grundstücks
- 265 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Generaal Foulkesweg 223
6703DJ Wageningen
€ 225.000 k.k.
€ 3.309/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (71)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
71 Bewertungen insgesamt
Funda
54 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Hof van Sint Pieter 59
10Übersetzt durch KIGanz einfach, kompetent und empathisch. Inmitten all der glatten Makler ist er mit seinem Team eine Erleichterung. Kurz gesagt, hervorragende Service!
-
Laantje van de Lapjeskat 9
9Übersetzt durch KIEin äußerst professioneller Makler mit Marktwissen und sehr engagiert bei der Beratung seiner Kunden, ordentlich pünktlich und Leidenschaft für ihre Arbeit. Vielen Dank Madeleine und Hendrik Jan, eine dicke 10.
-
Beethovenlaan 27
9Übersetzt durch KIMadeleine ist eine großartige Immobilienmaklerin. Sie erklärte alles sehr detailliert und auf Englisch, was für uns Ausländer sehr wichtig war. Sie gab ihr Bestes, damit unsere Angebote rechtzeitig ankommen, und half bei allen Prüfungen bezüglich der Häuser. Total empfehlenswert!!!
-
Middelwijk 5
10Heel geduldig en heel fijn en duidelijk in contact bij het maken van zo'n grote stap! Mocht je een huis willen kopen of verkopen dan adviseer ik iedereen om dat bij hen te doen!
-
Ritzema Bosweg 22
9Fijn persoonlijk contact en niet te zakelijk zoals zo velen, een makelaar verkoopt tenslotte een woning waar je langere tijd gewoond hebt.
-
Evert van der Heijdenstraat 45
9We hebben het verkooptraject als zeer prettig ervaren. Hendrik-Jan en Madeleine hebben verstand van zaken, kennen de lokale markt en pakken de verkoop op een menselijke manier aan. Daarnaast zijn ze goed bereikbaar en werd er snel geschakeld.