HJT Makelaars B.V.
"À votre aise"
HJT Makelaars B.V. in Wageningen staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de aankoop, verkoop of verhuur van woningen. Met meer dan drie decennia ervaring in de regio, combineren wij diepgang met een frisse benadering van de woningmarkt. Sinds 2000 actief, maar met wortels in de jaren ’80, helpen wij u graag bij elke stap van het proces. Ons team is er om u te begeleiden, of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige won...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Hollentoren 33
3912AM Rhenen
€ 450.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Weerkruislaan 84
6721BW Bennekom
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 464 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hollandseweg 122
6706KT Wageningen
€ 295.000 k.k.
€ 3.554/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Molenberg 63
3911PR Rhenen
€ 425.000 k.k.
€ 3.484/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Morel 9
6708LX Wageningen
€ 750.000 k.k.
€ 5.474/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 137 m²
- Superficie du terrain
- 265 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Generaal Foulkesweg 223
6703DJ Wageningen
€ 225.000 k.k.
€ 3.309/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (71)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
71 avis total
Funda
54 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Hof van Sint Pieter 59
10Integer, deskundig, empatisch. Tussen al die gladde makelaars is hij met zijn team een verademing. Kortom uitstekende service!
-
Laantje van de Lapjeskat 9
9Een uiterst professioneel makelaar kantoor met kennis van de markt en zeer begaan met zijn cliënten goed advies keurig op tijd en passie voor hun werk. Dank jullie Madeleine en Hendrik Jan een dikke 10.
-
Beethovenlaan 27
9Madeleine is a great real estate agent. She explained everything very thoroughly and in English, which is very important for us expats. She did her absolute best so that our bids arrive in time and helped with all checks regarding the houses. Totally recommended!!!
-
Middelwijk 5
10Heel geduldig en heel fijn en duidelijk in contact bij het maken van zo'n grote stap! Mocht je een huis willen kopen of verkopen dan adviseer ik iedereen om dat bij hen te doen!
-
Ritzema Bosweg 22
9Fijn persoonlijk contact en niet te zakelijk zoals zo velen, een makelaar verkoopt tenslotte een woning waar je langere tijd gewoond hebt.
-
Evert van der Heijdenstraat 45
9We hebben het verkooptraject als zeer prettig ervaren. Hendrik-Jan en Madeleine hebben verstand van zaken, kennen de lokale markt en pakken de verkoop op een menselijke manier aan. Daarnaast zijn ze goed bereikbaar en werd er snel geschakeld.
-
Nienke van Hichtumstraat 28