Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
"Der vielseitigste Makler!"
Al meer dan 35 jaar helpen wij klanten hun woondromen realiseren in de mooiste regio’s van Limburg. Van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, zijn wij actief in gebieden met een unieke sfeer. Onze makelaars en taxateurs kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar, of het nu om verkoop, verhuur of aankoop gaat. Wij werken deskundig en betrouwbaar, met een persoonlijke aanpak die aansluit bij de behoeften van iedere klan...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Dokter Hermansstraat 16
6333CL Schimmert
€ 298.000 k.k.
€ 3.137/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 193 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Bergseweg 13
6367HA Voerendaal
€ 365.000 k.k.
€ 3.147/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 505 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Wilmenweg 42
6447AX Merkelbeek
€ 795.000 k.k.
€ 2.741/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 290 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1685 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hekerdelstraat 1
6343AL Klimmen
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 166 m²
- Fläche des Grundstücks
- 450 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kerkplein 63 A
6367EP Voerendaal
€ 619.000 k.k.
€ 4.211/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 147 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kerkplein 63
6367EP Voerendaal
€ 538.000 k.k.
€ 4.761/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (72)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
72 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
32 Bewertungen bei Google
-
Jos Demandt
8zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor. *Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. *Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Duidelijk over kostenplaatje en bijbehorende aspecten m.b.t. gehele verkooptraject. * Nakomen van afspraken gedurende het gehele traject.
-
relf ed
2 -
samanta smidtson
2 -
John Erkensstraat 11
10Komt afspraken na. Communicatie van de makelaar is heel goed. Direct na bezichtigingen updates. Houd korte lijnen met potentiele kopers
-
Kerkstraat 108
9Alles prima geregeld, zoals de fotograaf en de man voor het energie label'' en uiteraard de bezichtingen
-
Schoutstraat 2
10Vlotte duidelijke en efficiënte verkoop. Contact met de makelaar was uitermate prettig en doelmatig.
-
Ridderweg 12
10Fijne makelaar, zowel Ralph als de dames van kantoor. vragen worden snel beantwoord en ze deden er alles aan om het voor ons zo soepel mogelijk te laten verlopen. Wij voelden er meteen op ons gemak.
-
Lerschenstraat 15
10Übersetzt durch KIWir sind äußerst zufrieden mit Aelmans und insbesondere Beate bezüglich dem Verkauf unseres Hauses. Auf Fragen wird direkt geantwortet und schnelle Rückmeldung nach Besichtigungen. Wir können dieses Büro nur empfehlen!
-
Ceme Riv