Stege Makelaardij
"Wir verbinden Menschen und Wohnwünsche!"
Stege Makelaardij in Zuidwolde staat sinds 2012 voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Ons team, bestaande uit Bert-Jan Stege, Margriet Kuiper en Henny van Goor, combineert jarenlange ervaring met actuele marktkennis. Wij zijn actief in Zuidwolde, Hoogeveen en de omgeving, waar we u helpen bij het kopen, verkopen of verhuren van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Zuidwolde, op een moderne en sfe...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Slagendijk 5
7921JB Zuidwolde
€ 545.000 k.k.
€ 4.658/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- 590 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ommerweg 45
7921TA Zuidwolde
€ 745.000 k.k.
€ 5.519/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 3683 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Steenberger Esweg 17
7921AW Zuidwolde
€ 495.000 k.k.
€ 5.562/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- 487 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Burgerzinstraat 1
7921JL Zuidwolde
€ 399.000 k.k.
€ 3.837/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 363 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 160
7921AS Zuidwolde
€ 695.000 k.k.
€ 1.764/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 394 m²
- Fläche des Grundstücks
- 820 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Hoofdstraat 150
7921AS Zuidwolde
€ 549.000 k.k.
€ 2.773/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 198 m²
- Fläche des Grundstücks
- 427 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (38)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
38 Bewertungen insgesamt
Funda
23 Bewertungen auf Funda
15 Bewertungen bei Google
-
Klaverpad 7
8Alles ging lekker soepel en alles op afspraak Goede begeleiding in een goede sfeer lekker om zo een huis te verkopen
-
Middelveenseweg 12
8Het contact verliep goed, had wel gerekend op iets meer tijdens het bezichtigingsproces na afloop. Van reactie van kopers. En nadat het verkocht was. Online contact (via teams) na biedbeeindiging kon beter. Verder prima!
-
Bert S
2Sta je tijdens het sneeuw ruimen even een praatje te maken, komt er zo in eens de overbuurvrouw (Stege) naar ons toe met een hijsen stuk kabaal, dat het Asociaal is dat er een bultje sneeuw op de stoep word gemaakt. Toen ze weer weg liep, moest er nog even naar mij toe geschreeuwd worden dat Bert-Jan het ook Asociaal vind. Er is haar maar gelijk duidelijk gemaakt dat ik niets met Bert-Jan Stege heb te maken, hij is niet de burgemeester van de straat en zal dat ook nooit worden. Zij mogen wel 8 van de 12 Maanden een Camper van 3 meter hoog aan de straat hebben staan waar de hele buurt tegen aan kan kijken. Maak je een bultje sneeuw van hooguit 50 cm wat met een week weer verdwenen is dan ben je asociaal. Wie is er nu Asociaal dan? Zie foto.
-
Vorenwolde 5
8Wij hebben het als goede hulp ervaren, zelf hebben we deze kennis niet.. Heeft goed naar ons geluisterd met veel plezier sa engewerkt.
-
Ommerweg 41