Stege Makelaardij
"Conectamos a la gente y sus deseos de vivienda!"
Stege Makelaardij in Zuidwolde staat sinds 2012 voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Ons team, bestaande uit Bert-Jan Stege, Margriet Kuiper en Henny van Goor, combineert jarenlange ervaring met actuele marktkennis. Wij zijn actief in Zuidwolde, Hoogeveen en de omgeving, waar we u helpen bij het kopen, verkopen of verhuren van uw woning. Ons kantoor is gevestigd in het centrum van Zuidwolde, op een moderne en sfe...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Ommerweg 45
7921TA Zuidwolde
€ 745.000 k.k.
€ 5.519/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 135 m²
- Área del lote
- 3683 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Steenberger Esweg 17
7921AW Zuidwolde
€ 495.000 k.k.
€ 5.562/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 487 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Burgerzinstraat 1
7921JL Zuidwolde
€ 399.000 k.k.
€ 3.837/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 363 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hoofdstraat 160
7921AS Zuidwolde
€ 695.000 k.k.
€ 1.764/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 394 m²
- Área del lote
- 820 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Hoofdstraat 150
7921AS Zuidwolde
€ 549.000 k.k.
€ 2.773/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 427 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Burgemeester Tonckensstraat 53
7921KB Zuidwolde
€ 925.000 k.k.
€ 4.426/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 209 m²
- Área del lote
- 7728 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (38)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
38 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Klaverpad 7
8Alles ging lekker soepel en alles op afspraak Goede begeleiding in een goede sfeer lekker om zo een huis te verkopen
-
Middelveenseweg 12
8Het contact verliep goed, had wel gerekend op iets meer tijdens het bezichtigingsproces na afloop. Van reactie van kopers. En nadat het verkocht was. Online contact (via teams) na biedbeeindiging kon beter. Verder prima!
-
Bert S
2Sta je tijdens het sneeuw ruimen even een praatje te maken, komt er zo in eens de overbuurvrouw (Stege) naar ons toe met een hijsen stuk kabaal, dat het Asociaal is dat er een bultje sneeuw op de stoep word gemaakt. Toen ze weer weg liep, moest er nog even naar mij toe geschreeuwd worden dat Bert-Jan het ook Asociaal vind. Er is haar maar gelijk duidelijk gemaakt dat ik niets met Bert-Jan Stege heb te maken, hij is niet de burgemeester van de straat en zal dat ook nooit worden. Zij mogen wel 8 van de 12 Maanden een Camper van 3 meter hoog aan de straat hebben staan waar de hele buurt tegen aan kan kijken. Maak je een bultje sneeuw van hooguit 50 cm wat met een week weer verdwenen is dan ben je asociaal. Wie is er nu Asociaal dan? Zie foto.
-
Vorenwolde 5
8Wij hebben het als goede hulp ervaren, zelf hebben we deze kennis niet.. Heeft goed naar ons geluisterd met veel plezier sa engewerkt.
-
Ommerweg 41
10Traducido por IA¡Una agencia inmobiliaria muy buena! Competente, íntegra, estratégica y agradable en el contacto. Esto también aplica para su personal. Si en el futuro volvemos a necesitar un agente inmobiliario, sin duda utilizaremos nuevamente los servicios de Stege Makelaardij.