Nolten Makelaardij bv
"Zuhause wohnen"
Ons kantoor staat bekend om de persoonlijke en betrouwbare manier waarop we onze klanten ondersteunen. Wij zijn er van overtuigd dat goede communicatie en begrip de basis vormen voor een succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning, een woning wilt verkopen of hulp nodig heeft bij de beoordeling van uw eigendom, wij staan voor u klaar met kennis, geduld en toewijding. Wij geloven in een open en respectvolle benader...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sikkel 1
3341RV Hendrik-Ido-Ambacht
€ 650.000 k.k.
€ 4.452/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 176 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Peppellaan 9
3319VM Dordrecht
€ 1.950.000 k.k.
€ 5.821/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 335 m²
- Fläche des Grundstücks
- 925 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Weteringsingel 210
3342AN Hendrik-Ido-Ambacht
€ 429.000 k.k.
€ 4.165/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 103 m²
- Fläche des Grundstücks
- 198 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Beethovenlaan 69
3335BD Zwijndrecht
€ 399.000 k.k.
€ 3.990/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 102 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Laurensvliet 9
3331HT Zwijndrecht
€ 309.000 k.k.
€ 4.292/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 149 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Roerdompstraat 18
3334AG Zwijndrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.320/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 138 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (63)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
63 Bewertungen insgesamt
Funda
42 Bewertungen auf Funda
21 Bewertungen bei Google
-
de la Reijstraat 496
10Het contact was zeer goed. Werden goed op de hoogte gehouden als er kijkers voor het appartement waren geweest. Reageerde snel op vragen van onze kant en denkt goed met mee. Echt een topmakelaar.
-
Jan Vrolijkstraat 30
9Nolten was clear in the proces since the start. They know the ins and outs, are professional and know what to do in the search of the house. Nolten listened to my request and I got the feeling we were on the same page which gave me more confidence this was the house.
-
Zonnesteintoren 14
10Prima kontakt met perfecte afstemming en begeleiding bij het aankoop proces Wij boffen met een makelaar die helemaal bij ons past
-
Pruylenborg 178
10Contact verliep altijd goed, professioneel, vertrouwd, niets is teveel, altijd bereikbaar. Alles TOP
-
Dahliastraat 60
9Uiterst vriendelijke en kundige makelaar die goed naar mijn wensen heeft geluisterd. Ik ben van iedere stap in het proces op de hoogte gehouden / erbij betrokken. Ik ben heel erg tevreden en Nolten makelaardij aan iedereen aanbevelen.
-
Boterbloem 28
10Übersetzt durch KIWas für ein fantastischer Immobilienmakler ist Francis Nolten. Er ist immer schnell erreichbar, die Kommunikation ist erstklassig, nichts ist zu viel und eine superschnelle Verkäufe unseres Hauses.
-
Vredenborg 27
10Übersetzt durch KIWas ein netter Immobilienmakler traf die Termine ein und gab wertvolle Beratung. Von mehreren Personen empfohlen und absolut keine Reue.