Verlaan Makelaardij
"geht bis zum Äußersten!"
Bei Verlaan Makelaardij stehen wir Ihnen mit einer persönlichen und detaillierten Herangehensweise bei dem Kauf oder Verkauf Ihrer Immobilie zur Verfügung. Wir verstehen, dass ein erfolgreicher Verkauf mit der richtigen Präsentation Ihrer Immobilie beginnt, auf die wir viel Aufmerksamkeit verwenden. Zusammen mit der richtigen Werbung sorgt das für eine starke Verkauchschance. Da wir als kleines Unternehmen arbeiten, können wir uns währe...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Donizettirode 38
2717BW Zoetermeer
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 105 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Albert Cuyplaan 9
2712TA Zoetermeer
€ 465.000 k.k.
€ 4.697/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 173 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kinderen van Versteegplein 35
2713HC Zoetermeer
€ 245.000 k.k.
€ 4.153/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 59 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Vestdijkhove 3
2726DN Zoetermeer
€ 285.000 k.k.
€ 5.377/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 53 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Doctor van Noortstraat 64
2266GZ Leidschendam
€ 945.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1070 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Geel-groenlaan 67
2718BR Zoetermeer
€ 485.000 k.k.
€ 4.802/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 126 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (240)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
240 Bewertungen insgesamt
Funda
117 Bewertungen auf Funda
123 Bewertungen bei Google
-
Camiel van der Horst
10Meerdere malen gebruik gemaakt van de diensten van Verlaan voor aankoop en verkoop. Erg tevreden met de service. Realistisch, niet opdringerig, goede communicatie en resultaat.
-
Valenberg 77
-
Khalil Sbai-El Khomani
10Zeer tevreden over Verlaan! Het hele proces verliep super soepel en overzichtelijk. Als starters vonden we het vooral fijn dat alles duidelijk en geduldig werd uitgelegd. We konden tussendoor altijd vragen stellen en kregen advies dat echt aansloot bij onze wensen en situatie. Daarnaast was het ook gewoon heel prettig om mee te praten. Er werd ook gelachen tijdens de gesprekken, wat het extra ontspannen maakte. Adrie, ontzettend bedankt voor alles! Je hebt ons enorm goed geholpen bij deze belangrijke stap. Zeker een aanrader voor iedereen die een hypotheekadviseur zoekt! 👍
-
Voorweg 113 K
10Wij zijn vanaf het eerste kennismakingsgesprek heel erg tevreden over Lisette Verlaan (Verlaan Makelaar). Zij en haar collega’s zijn zeer professioneel en hebben een fijne manier van communiceren. Wij werden continue op de hoogte gehouden van de bezichtigingen, biedingen en onderhandelingen. En uiteindelijk ons huis voor een hele mooie prijs verkocht. Dank je wel Lisette en team!