Volkerts Makelaardij
Volkerts Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Hoogeveen. Met jarenlange ervaring op de lokale woningmarkt is het kantoor uw betrouwbare partner bij elke stap van de koop- of verkoopprocessen. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en taxaties. De werkwijze is klantgericht en transparant, met aandacht voor de individuele wensen van elke klant. De makelaar is g...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Middenraai 36
7910TK Nieuweroord
€ 650.000 k.k.
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 219 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2898 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Groenland 6
7908RC Hoogeveen
€ 575.000 k.k.
€ 4.389/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 405 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Nieuwstraat 23
7927PJ Alteveer
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 648 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Grootslag 15
7933RL Pesse
€ 580.000 k.k.
€ 3.841/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 442 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Rechtuit 14
7913VK Hollandscheveld
€ 450.000 k.k.
€ 3.082/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 325 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Da Costastraat 70
7901HG Hoogeveen
€ 300.000 k.k.
€ 3.030/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (44)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
44 Bewertungen insgesamt
Funda
22 Bewertungen auf Funda
22 Bewertungen bei Google
-
Inge Krikken
10Wij zijn erg tevreden over Volkerts Makelaardij. Richard heeft ons begeleid in een zeer kort tijdsbestek met de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning. Hij is adequaat, goed bereikbaar en doet wat hij zegt. Zijn “het is zoals het is”-mentaliteit vinden wij erg prettig: eerlijk, duidelijk en zonder dingen mooier te maken dan ze zijn. Daarnaast schakelt hij snel en communiceert hij helder. Al met al een fijne makelaar om mee samen te werken en zeker een aanrader!
-
Fluitenbergseweg-Oost 6
8Fijn contact met Volkerts makelaardij, Hoogeveen. Snelle reacties op vragen. Verkoop tijd redelijk snel.
-
Wout Duinkerken
2Afspraak gemaakt voor een bezichtiging avond.Maar dat was geen goed idee .Vervolgens een nieuwe gemaakt . En dan vrijdag avond zien dat het huis wat je wilt zien onder bid staat? En vervolgens ‘s maandags pas worden afgebeld. Bijzonder allemaal
-
Groenland 7
10Übersetzt durch KIAll diverse Käufe mit Richard Volkerts, sowohl als An- als auch Verkaufsmakler. Immer zu voller Zufriedenheit, flüssige und ehrliche Kommunikation und ein gutes Gefühl für die Wünsche des Kunden. Absolut zu empfehlen!
-
Perebomenweg 51
8Übersetzt durch KIDer Kontakt war sehr angenehm, zugänglich und einfach. Er reagiert schnell. Kein Moment des Zweifels an seiner Urteilsfähigkeit und Fachkenntnis. Bei all unseren Fragen konnten wir uns an ihn wenden. Vielleicht auch Fragen gestellt, die nicht für ihn bestimmt waren, aber auf die er klare Antworten geben konnte. Das Verkaufen unseres Hauses wurde dadurch viel verständlicher, denn es ist überhaupt nicht unser Fachgebiet.