Volkerts Makelaardij
Volkerts Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Hoogeveen. Met jarenlange ervaring op de lokale woningmarkt is het kantoor uw betrouwbare partner bij elke stap van de koop- of verkoopprocessen. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en taxaties. De werkwijze is klantgericht en transparant, met aandacht voor de individuele wensen van elke klant. De makelaar is g...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Middenraai 36
7910TK Nieuweroord
€ 650.000 k.k.
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 219 m²
- Superficie du terrain
- 2898 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Groenland 6
7908RC Hoogeveen
€ 575.000 k.k.
€ 4.389/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 405 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nieuwstraat 23
7927PJ Alteveer
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 648 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Grootslag 15
7933RL Pesse
€ 580.000 k.k.
€ 3.841/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 442 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Rechtuit 14
7913VK Hollandscheveld
€ 450.000 k.k.
€ 3.082/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 325 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Da Costastraat 70
7901HG Hoogeveen
€ 300.000 k.k.
€ 3.030/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (44)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
44 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
Inge Krikken
10Wij zijn erg tevreden over Volkerts Makelaardij. Richard heeft ons begeleid in een zeer kort tijdsbestek met de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning. Hij is adequaat, goed bereikbaar en doet wat hij zegt. Zijn “het is zoals het is”-mentaliteit vinden wij erg prettig: eerlijk, duidelijk en zonder dingen mooier te maken dan ze zijn. Daarnaast schakelt hij snel en communiceert hij helder. Al met al een fijne makelaar om mee samen te werken en zeker een aanrader!
-
Fluitenbergseweg-Oost 6
8Fijn contact met Volkerts makelaardij, Hoogeveen. Snelle reacties op vragen. Verkoop tijd redelijk snel.
-
Wout Duinkerken
2Afspraak gemaakt voor een bezichtiging avond.Maar dat was geen goed idee .Vervolgens een nieuwe gemaakt . En dan vrijdag avond zien dat het huis wat je wilt zien onder bid staat? En vervolgens ‘s maandags pas worden afgebeld. Bijzonder allemaal
-
Groenland 7
10Traduit par l'IAToujours travaillé avec Richard Volkerts, à la fois en tant qu'agent immobilier et en tant que courtier. Toujours pleinement satisfait, communication fluide et honnête ainsi qu'un bon sens des attentes du client. Absolument recommandé !
-
Perebomenweg 51
8Traduit par l'IALe contact a été très agréable, accessible et facile. Répond rapidement. Aucun moment de doute sur son jugement et sa compétence. Avec toutes nos questions, nous pouvions nous adresser à lui. Peut-être aussi des questions posées qui n'étaient pas destinées à lui, mais auxquelles il pouvait toutefois répondre clairement. La vente de notre maison est ainsi devenue beaucoup plus compréhensible, car ce n'est absolument pas notre domaine d'expertise.