Bruins Slot & Kroezen Makelaardij o.z.
"Le Courtier à valeur ajoutée"
Bruins Slot & Kroezen Makelaardij o.z. is sinds 1995 gevestigd in Hollandscheveld en heeft zich gespecialiseerd in onroerend goed. Klanten kunnen op uiterst deskundige begeleiding rekenen bij aankoop, verkoop, huur en taxaties. Het kantoor legt de nadruk op persoonlijke aandacht en snelle communicatie, met duidelijke contactpunten voor elke klant. Het kantoor is gevestigd in een nieuw gebouw aan de rand van Hollandscheveld, met voldoend...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Riegshoogtendijk 58
7913AB Hollandscheveld
€ 399.500 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- 505 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Juffrouw Kiestraweg 22
7913EC Hollandscheveld
€ 509.500 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 337 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Julianalaan 2 a
7918AJ Nieuwlande
€ 349.500 k.k.
€ 3.266/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 568 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Duizendschoonstraat 33
7906JL Hoogeveen
€ 234.500 k.k.
€ 3.303/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Vaarboom 20
7916RK Elim
€ 549.500 k.k.
€ 2.667/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 206 m²
- Superficie du terrain
- 596 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Meerkoetlaan 20
7905ES Hoogeveen
€ 689.500 k.k.
€ 4.628/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 685 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Rechtuit 27
9Goed mee te overleggen en geeft goed advies.. wij zijn zeer correct behandeld door deze makelaardij.
-
De Sitterlaan 6
9Zeer betrokken en denkt goed mee. Heeft de verkoop goed geregeld tussen verkoper en koper . Een aanrader voor een ieder die een huis wilt kopen of verkopen.
-
Dorpsstraat 7
10Het contact was heel erg goed en ben zeer tevreden goede uitleg gehad en was heel erg beleefd en vriendelijk
-
101 Garfield
2 -
Hollandscheveldse Opg 1 b
10Advies, deskundigheid en contact was prima! Geen negatieve ervaringen. Alles was naar of boven verwachting.
-
Bilderdijklaan 36
10Traduit par l'IACe courtier est compétent et fiable. Il pense avec vous et est en fait toujours joignable. Le processus est expliqué de manière très claire et accessible. Vraiment recommandé.
-
Hoofdstraat 238 41
10Traduit par l'IACompétent, aimable, rapide, calme, honnête, clair, toujours disponible ! Ma maison a été vendue très bien ! Les connaissances et l'expérience de la VVE étaient également précieuses. Heureux d'avoir choisi cet agent immobilier.
-
Zuideropgaande 24 h
9Traduit par l'IALe contact s'est bien passé, bonne service. Ont ont parle facilement avec leurs conseils. Même après l'heure de fermeture, pas de problème.
-
Dopheidestraat 12
10Traduit par l'IABien informé de tout autour de la vente. Toujours honnête, c'est comme ça quand c'est comme ça. Agréable entente.