Volkerts Makelaardij
Volkerts Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Hoogeveen. Met jarenlange ervaring op de lokale woningmarkt is het kantoor uw betrouwbare partner bij elke stap van de koop- of verkoopprocessen. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en taxaties. De werkwijze is klantgericht en transparant, met aandacht voor de individuele wensen van elke klant. De makelaar is g...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Middenraai 36
7910TK Nieuweroord
€ 650.000 k.k.
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 219 m²
- Área del lote
- 2898 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
Groenland 6
7908RC Hoogeveen
€ 575.000 k.k.
€ 4.389/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 405 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nieuwstraat 23
7927PJ Alteveer
€ 500.000 k.k.
€ 3.497/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 648 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Grootslag 15
7933RL Pesse
€ 580.000 k.k.
€ 3.841/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 442 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Rechtuit 14
7913VK Hollandscheveld
€ 450.000 k.k.
€ 3.082/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 325 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Da Costastraat 70
7901HG Hoogeveen
€ 300.000 k.k.
€ 3.030/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 152 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Inge Krikken
10Wij zijn erg tevreden over Volkerts Makelaardij. Richard heeft ons begeleid in een zeer kort tijdsbestek met de aankoop van de nieuwe woning en de verkoop van onze huidige woning. Hij is adequaat, goed bereikbaar en doet wat hij zegt. Zijn “het is zoals het is”-mentaliteit vinden wij erg prettig: eerlijk, duidelijk en zonder dingen mooier te maken dan ze zijn. Daarnaast schakelt hij snel en communiceert hij helder. Al met al een fijne makelaar om mee samen te werken en zeker een aanrader!
-
Fluitenbergseweg-Oost 6
8Fijn contact met Volkerts makelaardij, Hoogeveen. Snelle reacties op vragen. Verkoop tijd redelijk snel.
-
Wout Duinkerken
2Afspraak gemaakt voor een bezichtiging avond.Maar dat was geen goed idee .Vervolgens een nieuwe gemaakt . En dan vrijdag avond zien dat het huis wat je wilt zien onder bid staat? En vervolgens ‘s maandags pas worden afgebeld. Bijzonder allemaal
-
Groenland 7
10Traducido por IATrabajado muchas veces con Richard Volkerts, tanto como agente inmobiliario de compraventa como de venta. Siempre con plena satisfacción, comunicación fluida y justa, y un buen sentido para las necesidades del cliente. ¡Recomendado sin duda!
-
Perebomenweg 51
8Traducido por IAEl contacto fue muy agradable, accesible y fácil. Responde rápidamente. No hubo momento para dudar de su criterio y competencia. Con todas nuestras preguntas, pudimos acudir a él. Quizás también hicimos preguntas que no estaban destinadas a él, pero sobre las cuales pudo responder claramente. Por lo tanto, la venta de nuestra casa se volvió mucho más comprensible, porque no es en absoluto nuestro campo de especialidad.