Getreuer Makelaars
"Erreichbar, engagiert und viel Erfahrung!"
Getreuer makelaars is een kantoor dat zich uitstekend beweest in de verkoop en aankoop van woningen, met een team dat gedeeltelijk uit taxateurs bestaat. Het kantoor combineert moderne communicatie en een frisse visie met jarenlange ervaring in de branche. Door goede samenwerking binnen het team lukt het om klanten te begeleiden bij de verkoop van hun woning, zodat zij een nieuwe start kunnen maken. Initiatief nemen is voor ons belangri...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Johannes Tavenraatweg 8
7424GH Deventer
€ 675.000 k.k.
€ 4.018/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 168 m²
- Fläche des Grundstücks
- 368 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Lochemseweg 52
7214RL Epse
€ 1.200.000 k.k.
€ 4.615/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 260 m²
- Fläche des Grundstücks
- 2045 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Spoorstraat 9
8121CK Olst
€ 550.000 k.k.
€ 3.846/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 438 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koningin Julianastraat 6 B
7415GL Deventer
€ 345.000 ,-
€ 3.594/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 96 m²
- Fläche des Grundstücks
- 104 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Singel 19
7411HV Deventer
€ 625.000 k.k.
€ 8.446/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Singel 19 A
7411HV Deventer
€ 765.000 k.k.
€ 8.226/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (72)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
72 Bewertungen insgesamt
Funda
66 Bewertungen auf Funda
6 Bewertungen bei Google
-
Govert Flinckstraat 1
10Getreuer kent de markt, deskundig team. Contact verliep soepel, via de app en altijd na bezichtigingen even bel contact. Wij zullen getreuer aan iedereen aanraden.
-
Nieënhof 19
10Een zeer prettige samenwerking met Getreur Makelaars. Erwin is een deskundige en betrokken makelaar die ons gedurende het hele proces uitstekend heeft begeleid. De resultaten spreken voor zich. Absoluut een aanrader!
-
Vermeerstraat 25
10Wij zijn begeleid door Getreuer bij de verkoop van onze woning en de aankoop van onze nieuwe woning. We zijn erg blij met de samenwerking, de informatievoorziening, de professionaliteit en de alertheid van het gehele team. Wij zouden iedereen aanraden om met hen samen te werken. We zijn uitstekend begeleid tijdens zowel de aan- als verkoop.
-
Bergpoortstraat 109
10Het gaat geweldig het contact verloopt heel er vriendelijk en zeer professioneel en de bereikbaarheid is altijd goed wij zijn zeer tevreden.
-
Pothoofd 96
10Getreuer Makelaars heeft ons ruim een jaar begeleid bij de zoektocht naar een geschikte appartement. Wij ontvingen vooraf per mail informatie over appartementen die te koop kwamen, zij regelden de eerste bezoeken die wij zonder hen deden. Bij drie appartementen heeft de makelaar ons bij het tweede bezoek bijgestaan. Opvallend waren de rust, kritische blik op appartement en VVE stukken, meedenkend beeld van omgeving en voorzieningen voor onze situatie, grote kennis van prijsni…