Q Makelaars
"Q für Qualität"
Michel Bol is een ervaren makelaar met veel kennis van de woningmarkt. Hij heeft jarenlang gewerkt in de branche en verstaat de wensen van zowel kopers als verkopers. Zijn klantgerichte aanpak en geduldige houding zorgen ervoor dat hij betrouwbare relaties opbouwt. Michel weet hoe belangrijk het is om transacties soepel en efficiënt te laten verlopen. Hij houdt van uitdagingen en ziet elke transactie als een kans om iets nieuws te berei...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sweelinckstraat 56
2983XK Ridderkerk
€ 289.000 k.k.
€ 3.803/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Sparrenhout 14
2994GG Barendrecht
€ 800.000 k.k.
€ 4.938/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 315 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Smalweer 45
3363JJ Sliedrecht
€ 320.000 k.k.
€ 4.103/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 78 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Van Duin-akker 19
2994BJ Barendrecht
€ 950.000 k.k.
€ 4.634/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 205 m²
- Fläche des Grundstücks
- 310 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Zernikelaan 584
3356XR Papendrecht
€ 298.000 k.k.
€ 3.506/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Gaffelaar 29
2991DB Barendrecht
€ 800.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 217 m²
- Fläche des Grundstücks
- 371 m²
- Schlafzimmer
- 6
Bewertungen (108)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
108 Bewertungen insgesamt
Funda
70 Bewertungen auf Funda
38 Bewertungen bei Google
-
Heusdenhoutsestraat 352
10Heel prettig contact met mijn makelaar en het bureau. Zitten er bovenop, reageren snel en staan je heel fijn te woord.
-
Merantihout 54
9Het contact met de makelaar was heel aangenaam, vlotte en duidelijke communicatie en een hele goede positieve inzet!
-
Oranjestraat 39
10Makelaar weet exact hoe de markt in elkaar zit en heeft ons uitstekend begeleid en heeele mooie prijs voor ons gerealiseerd. Hele prettige samenwerking en goeie, snelle en realistische feedback na bezichtigingen. Prettig ook dat makelaar altijd goed bereikbaar is. Wij zijn onwijs tevreden
-
Akkerwinde 10
10Jordi Suarez was de beste makelaar die wij ons konden wensen.De communicatie verliep uitermate soepel.Hij gaf adviezen die achteraf juist bleken.Hij is dus deskundig. Dit alles voorkwam stress bij ons. En last but not least: een zeer vriendelijke man! Wij bevelen Jordi van harte aan!
-
Rijksstraatweg 102 e
8Kundige en zeer betrokken makelaar, met zeer goede service! Veel lokale marktkennis, deskundigheid, service & begeleiding. Zeer aan te bevelen.
-
Rembrandtlaan 73
9Prima! Gertjan heeft ons uitstekend op de hoogte gehouden van de gang van zaken en heeft ons gied geadviseerd vwb de biedingen die gedaan zijn! Chapeau voor deze makelaar!