House to sell
In de regio 's-Hertogenbosch en omgeving staat House to sell bekend als een betrouwbare partner bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij begripvol en gedetailleerd aanpakken elke klant, met als doel dat u zich zorgeloos voelt tijdens deze belangrijke stap. Onze ervaring en persoonlijke benadering zorgen voor een rustige, succesvolle overstap naar uw nieuwe woning of het verkoopproces van uw huidige huis. Wij bieden dienstverlening i...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Groen van Prinstererlaan 122
5237CH 's-Hertogenbosch
€ 585.000 k.k.
€ 4.466/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 248 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Hinthamerstraat 37
5211ME 's-Hertogenbosch
€ 1.250.000 k.k.
€ 6.250/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 200 m²
- Fläche des Grundstücks
- 70 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Orduynenstraat 46
5231NP 's-Hertogenbosch
€ 465.000 k.k.
€ 4.115/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Johan van de Veldestraat 99
5213GV 's-Hertogenbosch
€ 350.000 k.k.
€ 4.730/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Sweelinckplein 130
5216EE 's-Hertogenbosch
€ 310.000 k.k.
€ 6.458/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 48 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Graafseweg 197
5213AE 's-Hertogenbosch
€ 549.000 k.k.
€ 4.692/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 117 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (40)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
40 Bewertungen insgesamt
Funda
31 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Ammerstraat 17
10Perfecte begeleiding door Carola, en haar collega's van House to Sell! Ze werkt zeer persoonlijk, is (voor ons gevoel) altijd bereikbaar en behoudt haar tomeloze energie, zelfs als de verkoop wat langer op zich laat wachten. Van het eerste vrijblijvende gesprek aan de keukentafel tot en met de huidige nazorg, is het hele proces dik in orde. Ook haar inzet bij de vele bezichtigingen was bewonderenswaardig. Wij kunnen Carola dan ook volmondig aan iedereen aanbevelen! …
-
Deiffelen 17
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met House to sell. De communicatie verliep altijd helder en prettig, en we voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid. Zeker een aanrader!
-
Orduynenstraat 46
10Carola is een makelaar die met je meedenkt! Ze is snel met communiceren en voelt je precies aan. Voor mij was ze geweldig en heeft veel werk uit handen genomen. Staat altijd voor je klaar en denkt met je mee, zodat je een goed gevoel hebt met het loslaten van je vertrouwde stek! Ik kan ze echt iedereen aanbevelen!!
-
Wilhelminahof 13
10Fijne makelaar die open, transparant en snel in communicatie is! Denkt met je mee in mogelijkheden maar laat de keuze wel bij de verkoper, fijn. We hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren en zouden Carola zeker aanbevelen!