House to sell
Dans la région de 's-Hertogenbosch et des environs, House to sell est connu comme un partenaire fiable pour l'achat ou la vente de votre maison. Nous abordons chaque client avec compréhension et en détail, afin que vous vous sentiez serein lors de cette étape importante. Notre expérience et notre approche personnalisée assurent une transition calme et réussie vers votre nouvelle maison ou le processus de vente de votre maison actuelle....
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Groen van Prinstererlaan 122
5237CH 's-Hertogenbosch
€ 585.000 k.k.
€ 4.466/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 248 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hinthamerstraat 37
5211ME 's-Hertogenbosch
€ 1.250.000 k.k.
€ 6.250/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 200 m²
- Superficie du terrain
- 70 m²
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Orduynenstraat 46
5231NP 's-Hertogenbosch
€ 465.000 k.k.
€ 4.115/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Johan van de Veldestraat 99
5213GV 's-Hertogenbosch
€ 350.000 k.k.
€ 4.730/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Sweelinckplein 130
5216EE 's-Hertogenbosch
€ 310.000 k.k.
€ 6.458/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 48 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Graafseweg 197
5213AE 's-Hertogenbosch
€ 549.000 k.k.
€ 4.692/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
Avis (40)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
40 avis total
Funda
31 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
Ammerstraat 17
10Perfecte begeleiding door Carola, en haar collega's van House to Sell! Ze werkt zeer persoonlijk, is (voor ons gevoel) altijd bereikbaar en behoudt haar tomeloze energie, zelfs als de verkoop wat langer op zich laat wachten. Van het eerste vrijblijvende gesprek aan de keukentafel tot en met de huidige nazorg, is het hele proces dik in orde. Ook haar inzet bij de vele bezichtigingen was bewonderenswaardig. Wij kunnen Carola dan ook volmondig aan iedereen aanbevelen! …
-
Deiffelen 17
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met House to sell. De communicatie verliep altijd helder en prettig, en we voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid. Zeker een aanrader!
-
Orduynenstraat 46
10Carola is een makelaar die met je meedenkt! Ze is snel met communiceren en voelt je precies aan. Voor mij was ze geweldig en heeft veel werk uit handen genomen. Staat altijd voor je klaar en denkt met je mee, zodat je een goed gevoel hebt met het loslaten van je vertrouwde stek! Ik kan ze echt iedereen aanbevelen!!
-
Wilhelminahof 13
10Fijne makelaar die open, transparant en snel in communicatie is! Denkt met je mee in mogelijkheden maar laat de keuze wel bij de verkoper, fijn. We hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren en zouden Carola zeker aanbevelen!