Van Santen Makelaardij
Van Santen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Meppel en de omgevende regio. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u op maat, zodat u zich volledig kunt richten op het belangrijkste: uw woning of de toekomst van uw woning. Wij bieden een breed aanbod aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voordeel. Wij zijn geaccredit...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Jan Steenstraat 17
7944TZ Meppel
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 157 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
De Ryge 83
7948CN Nijeveen
€ 415.000 k.k.
€ 4.611/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 210 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Schoolstraat 7
7975AB Uffelte
€ 407.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 284 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Piet Mondriaanstraat 1
7944HL Meppel
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 177 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Catharinastraat 17 18
7941JD Meppel
€ 300.000 k.k.
€ 4.166/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
St. Pietersland 49
7943EM Meppel
€ 355.000 k.k.
€ 4.034/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 88 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (25)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
25 Bewertungen insgesamt
Funda
16 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Catharinastraat 17 18
10We zijn zeer content met de bemiddeling van de verkoop van het appartement door Julia van santen. We wonen zelf niet in de buurt dus er was flexibiliteit om bij uitzondering in het weekend af te spreken. Verder goede begeleiding op afstand en communicatie over het proces. Verkoop was vlot verlopen binnen enkele weken.
-
Koenermaat 67
10Prettige makelaar, veel kennis en kunde, korte lijntjes in contact, goed en snel overleg en uitvoering. Erg fijn ervaren.
-
Mast 3
10Makelaar Julia van Santen is een zeer betrokken, accurate en menselijke Makelaar. Zij is heel kundig, weet waar ze over spreekt en handeld op de juiste momenten. Zij heeft ons fantastisch begeleid tijdens het hele proces. Zij neemt de tijd , geeft goede adviezen en houdt je continu op de hoogte. Haar strategie en duidelijke communicatie maken dat zij je geheel ontzorgd in het verkoop proces. Wij hebben vaker een woning door een makelaar laten verkopen maar deze makelaar overtre…
-
Rammersveld 7
9Übersetzt durch KISchneller Kontakt und da Julia alleine ist, ist der Kontakt auch persönlich. Gutes Ratschlag erhalten über den Verkauf unseres Hauses und sie denkt gut mit. Top organisiert.
-
Kluft 111
10Übersetzt durch KIJulia van Santen betreibt eine Maklerfirma und macht das mit Wissen, Geschicklichkeit und ist sehr fachkundig!