Yvonne van der Jagt Makelaardij
Yvonne van der Jagt Makelaardij staat voor betrouwbare en gerichte hulp in de woningmarkt van Grootebroek. Met een focus op transparantie en persoonlijke aandacht zorgen wij ervoor dat uw verkoop of aankoop soepel en stressvrij verloopt. Onze ervaring zorgt voor het beste resultaat, vanaf de eerste stap. Wij bieden verkoop en aankoopdiensten met een werkwijze gebaseerd op marktkennis en 30 jaar ervaring. Ons team is geaccrediteerd met V...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Paardebloem 7
1689RM Zwaag
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lepelaarpark 54
1444HS Purmerend
€ 1.450.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 346 m²
- Fläche des Grundstücks
- 685 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Driebanen 23
1601NN Enkhuizen
€ 335.000 k.k.
€ 4.786/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- 85 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Ceder 22
1628ME Hoorn
€ 510.000 k.k.
€ 4.250/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 283 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
1e Rozenstraat 1 b
1614SB Lutjebroek
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Fresiahof 4
1688WG Nibbixwoud
€ 435.000 k.k.
€ 3.042/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 143 m²
- Fläche des Grundstücks
- 221 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (64)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
64 Bewertungen insgesamt
Funda
48 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Florastraat 25
10Alles ging goed. In het begin goed overleg gehad met Cornelis hoe we alles het beste konden aanpakken. Hier en daar wat verbeterpunten behandeld in afspraak. Volledige begeleiding van begin tot eind. Een goed team waar je met je vragen naar toe kan. Zeer tevreden hoe alles is gelopen.
-
Nico Kolenbergstraat 18
9Prima makelaar, betrouwbaar en goed aanspreekbaar, laat ook duidelijk ook de gebreken van het huis zien.
-
Westerstraat 215
10Top makelaars! Kundige en realistische makelaars. Verzorging van A tot Z. Prettig om mee samen te werken!
-
Binckhorst 67
10Ik één woord fantastisch. Heel deskundig met heel directe en fijne communicatie en zeer vakkundig. Echt een aanrader 👌🏼
-
Poolster 159
10Zeer professioneel en prettig geholpen met alle vragen die wij hadden overal keurig antwoord op gekregen cornelis en yvonne van der Jagt hebben ons heel goed geholpen ons appartement te verkopen wij raden hun aan iedereen aan die een eerlijke en betrouwbare maakelaar zoeken gr ron en ingrid
-
Habijt 105
10Nog nooit zo’n fijne en betrokken makelaar gezien in mijn omgeving. Echt een hele fijne samenwerking
-
Sonja Bierenbroodspot
10Übersetzt durch KIJedes Mal sehr fein dabei gestanden. Beim Kauf und Verkauf des Hauses. Sie geben Zeit und geben ehrlichen Rat.
-
Kruisgang 5