Yvonne van der Jagt Makelaardij
Yvonne van der Jagt Makelaardij staat voor betrouwbare en gerichte hulp in de woningmarkt van Grootebroek. Met een focus op transparantie en persoonlijke aandacht zorgen wij ervoor dat uw verkoop of aankoop soepel en stressvrij verloopt. Onze ervaring zorgt voor het beste resultaat, vanaf de eerste stap. Wij bieden verkoop en aankoopdiensten met een werkwijze gebaseerd op marktkennis en 30 jaar ervaring. Ons team is geaccrediteerd met V...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Paardebloem 7
1689RM Zwaag
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lepelaarpark 54
1444HS Purmerend
€ 1.450.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 346 m²
- Superficie du terrain
- 685 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Driebanen 23
1601NN Enkhuizen
€ 335.000 k.k.
€ 4.786/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Ceder 22
1628ME Hoorn
€ 510.000 k.k.
€ 4.250/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
1e Rozenstraat 1 b
1614SB Lutjebroek
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Fresiahof 4
1688WG Nibbixwoud
€ 435.000 k.k.
€ 3.042/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 221 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (64)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
64 avis total
Funda
48 commentaires sur Funda
16 commentaires sur Google
-
Florastraat 25
10Alles ging goed. In het begin goed overleg gehad met Cornelis hoe we alles het beste konden aanpakken. Hier en daar wat verbeterpunten behandeld in afspraak. Volledige begeleiding van begin tot eind. Een goed team waar je met je vragen naar toe kan. Zeer tevreden hoe alles is gelopen.
-
Nico Kolenbergstraat 18
9Prima makelaar, betrouwbaar en goed aanspreekbaar, laat ook duidelijk ook de gebreken van het huis zien.
-
Westerstraat 215
10Top makelaars! Kundige en realistische makelaars. Verzorging van A tot Z. Prettig om mee samen te werken!
-
Binckhorst 67
10Ik één woord fantastisch. Heel deskundig met heel directe en fijne communicatie en zeer vakkundig. Echt een aanrader 👌🏼
-
Poolster 159
10Zeer professioneel en prettig geholpen met alle vragen die wij hadden overal keurig antwoord op gekregen cornelis en yvonne van der Jagt hebben ons heel goed geholpen ons appartement te verkopen wij raden hun aan iedereen aan die een eerlijke en betrouwbare maakelaar zoeken gr ron en ingrid
-
Habijt 105
10Nog nooit zo’n fijne en betrokken makelaar gezien in mijn omgeving. Echt een hele fijne samenwerking
-
Sonja Bierenbroodspot
10Traduit par l'IAToujours très bien conseillés à chaque fois. Lors d'un achat et d'une vente de maison. Ils prennent le temps et donnent un conseil honnête.