Yvonne van der Jagt Makelaardij
Yvonne van der Jagt Makelaardij staat voor betrouwbare en gerichte hulp in de woningmarkt van Grootebroek. Met een focus op transparantie en persoonlijke aandacht zorgen wij ervoor dat uw verkoop of aankoop soepel en stressvrij verloopt. Onze ervaring zorgt voor het beste resultaat, vanaf de eerste stap. Wij bieden verkoop en aankoopdiensten met een werkwijze gebaseerd op marktkennis en 30 jaar ervaring. Ons team is geaccrediteerd met V...
Current housing stock
-
- Available
Paardebloem 7
1689RM Zwaag
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
ASave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 163 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lepelaarpark 54
1444HS Purmerend
€ 1.450.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 346 m²
- Land area
- 685 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Driebanen 23
1601NN Enkhuizen
€ 335.000 k.k.
€ 4.786/m²
CSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- 85 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Ceder 22
1628ME Hoorn
€ 510.000 k.k.
€ 4.250/m²
ASave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 283 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
1e Rozenstraat 1 b
1614SB Lutjebroek
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
ASave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Fresiahof 4
1688WG Nibbixwoud
€ 435.000 k.k.
€ 3.042/m²
BSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 221 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (64)
Review platforms
BronscoresTotal score
64 total reviews
Funda
48 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
Florastraat 25
10Translated by AIEverything went well. At the beginning, good discussions had with Cornelis on how we could best approach everything. Here and there some improvement points treated in meeting. Full support from start to finish. A good team where you can go with your questions. Very satisfied how everything went.
-
Nico Kolenbergstraat 18
9Translated by AIFirst-class real estate agent, reliable and easy to contact, also clearly shows the shortcomings of the house.
-
Westerstraat 215
10Top makelaars! Kundige en realistische makelaars. Verzorging van A tot Z. Prettig om mee samen te werken!
-
Binckhorst 67
10Ik één woord fantastisch. Heel deskundig met heel directe en fijne communicatie en zeer vakkundig. Echt een aanrader 👌🏼
-
Poolster 159
10Zeer professioneel en prettig geholpen met alle vragen die wij hadden overal keurig antwoord op gekregen cornelis en yvonne van der Jagt hebben ons heel goed geholpen ons appartement te verkopen wij raden hun aan iedereen aan die een eerlijke en betrouwbare maakelaar zoeken gr ron en ingrid
-
Habijt 105
10Nog nooit zo’n fijne en betrokken makelaar gezien in mijn omgeving. Echt een hele fijne samenwerking
-
Sonja Bierenbroodspot
10Translated by AIAlways very fine support. When buying and selling a house. They take the time and give honest advice.
-
Kruisgang 5
10Translated by AIWe have experienced Yvonne van der Jagt Makelaardij as driven and passionate. Everything is thought through, and you notice there's a lot of knowledge and experience. A lot of things are considered that you as a non-real estate agent wouldn't think of yourself, which is very nice. We have therefore experienced the guidance as a solid 10, thank you!