Vijgen Makelaardij
Vijgen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Heerlen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden van de juiste woning of het succesvol verkopen van uw eigendom. Onze ervaring en lokale kennis zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden een uitgebreid aanbod van makelaarsdiensten, waarbij we transparant en betrouwbaar omgaan m...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Ridderstraat 19
6371AL Landgraaf
€ 274.000 k.k.
€ 2.740/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 152 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Oude Molenweg 26
6417PW Heerlen
€ 319.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Unicefplantsoen 18
6413TA Heerlen
€ 399.000 k.k.
€ 3.093/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 129 m²
- Fläche des Grundstücks
- 555 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dorpsstraat 53
6277NC Slenaken
€ 485.000 k.k.
€ 3.566/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1092 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Smedenstraat 6
6461GA Kerkrade
€ 619.000 k.k.
€ 3.893/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 159 m²
- Fläche des Grundstücks
- 823 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Den Haagstraat 13
6415XG Heerlen
€ 274.000 k.k.
€ 3.186/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 145 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (29)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
29 Bewertungen insgesamt
29 Bewertungen bei Google
-
Jeroen Stavasius
10Marcel is een fijne makelaar om mee samen te werken. Werkelijk waar een hele fijne en geweldige ervaring. Marcel bedankt voor koop en verkoop van ons huis .
-
Roberta Jongen
10Übersetzt durch KIMarcel Vijgen ist top. Danke Marcel Vijgen 🙏 …
-
Bjorn R.
10 -
M
2Übersetzt durch KIBesichtigung für Donnerstag geplant. Am Mittwoch wurden wir angerufen, dass das Haus bereits verkauft ist. Anschließend wird dem Verkäufer mitgeteilt, dass der Makler alle Personen, die eine Besichtigung vereinbart hatten, angerufen hat, um zu fragen, was diese Leute eventuell bieten würden. Das wurde uns nie gefragt! Vijgen Makelaardij ist alles andere als zuverlässig.
-
Emily MF
10Ik heb vier jaar geleden een huis gekocht en onlangs weer verkocht via Marcel Vijgen en ik ben zeer tevreden over hem. Hij is betrouwbaar, flexibel, deskundig, geeft uitstekend advies en is altijd bereikbaar. Hij heeft zich enorm ingespannen om alles te regelen terwijl ik weg was. Ik beveel hem van harte aan!
-
Fred Frings
10 -
Govert vd Aardweg
2Übersetzt durch KIAanbod wordt niet doorgezet naar verkopende partij. Contact zeker niet klantvriendelijk.
-
esmiralda Kirpenstein
10 -
Rudy Trompetter
10Übersetzt durch KIProfessionelle Handwerkskunst Freundlich, geduldig und sehr hilfsbereit Erstellt professionelle Mietverträge Und gute Fotos zur Beschreibung des zum Kauf/zur Miete angebotenen Hauses