Piet Swart Vastgoed B.V.
In Medemblik staat Piet Swart Vastgoed B.V. voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedzaken. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor maatwerkoplossingen voor zowel particulieren als instellingen. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een gedetailleerde benadering van elk project. Het kantoor specialiseert zich in maatschappelijk vastgoed en monumenten, met een breed aanbod van diensten zoals verkoop, aankoop, verhuu...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Volkersweg 19
1684NV Zwaagdijk-Oost
€ 355.000 k.k.
€ 3.142/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 163 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dokter Mulderstraat 2
1678HK Oostwoud
€ 475.000 k.k.
€ 3.862/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 720 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Waid 110
1674MJ Opperdoes
€ 195.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 77 m²
- Fläche des Grundstücks
- 245 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Bestellt
Graaf Willemstraat 15
1718BR Hoogwoud
€ 350.000 k.k.
€ 4.320/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 171 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Meerkoet 39
1715HH Spanbroek
€ 365.000 k.k.
€ 3.510/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 134 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Lijster 39
1715HC Spanbroek
€ 365.000 k.k.
€ 3.411/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (57)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
57 Bewertungen insgesamt
Funda
30 Bewertungen auf Funda
27 Bewertungen bei Google
-
Graaf Willemstraat 15
9De makelaar Sebastiaan Vriend denkt zeer goed mee en door zijn toedoen konden we op 1 dag het huis verkopen en een nieuw huis kopen
-
Oosterhaven 45
9Ons huis ging door omstandigheden al kort na de aankoop weer in de verkoop. Dat gegeven was een flinke uitdaging voor de makelaar. Hij ging er voor en wist een deal te maken met de nieuwe bewoners.
-
Maichel
10 -
Westfriesedijk 44
10Ons contact liep fantastisch, goed bereikbaar en de expertise is uitstekend. Het voldoet aan alle verwachtingen, reële feedback en met bezichtigen een scherp oog.
-
Roel Derksen
10Vakkundig, persoonlijk en vriendelijk geholpen bij de verkoop van ons huis
-
Lijster 30
9Dit is het tweede huis wat wij verkopen via Sebastiaan. Hij heeft een goede inschatting gemaakt van ons huis. We hebben ons huis daarom snel verkocht. Verder is het een vriendelijke makelaar die echt voor je klaar staat. Hij is snel bereikbaar en geeft duidelijk antwoorden op onze vragen.
-
Willem Klut
10Übersetzt durch KISehr gut, mit diesem Makler zusammenzuarbeiten. Er informiert Sie pünktlich und ausgezeichnet und zeigt Ihnen auch deutlich die Optionen, die Sie haben. Netter Mensch und zu empfehlen.
-
Westeinderweg 8
10Übersetzt durch KIFantastisch geholpen von Sebastiaan und natürlich auch von der restlichen Mannschaft! Sehr fachkundig und gut informiert über den (lokalen) Markt.