Piet Swart Vastgoed B.V.
In Medemblik staat Piet Swart Vastgoed B.V. voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedzaken. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor maatwerkoplossingen voor zowel particulieren als instellingen. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een gedetailleerde benadering van elk project. Het kantoor specialiseert zich in maatschappelijk vastgoed en monumenten, met een breed aanbod van diensten zoals verkoop, aankoop, verhuu...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Volkersweg 19
1684NV Zwaagdijk-Oost
€ 355.000 k.k.
€ 3.142/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dokter Mulderstraat 2
1678HK Oostwoud
€ 475.000 k.k.
€ 3.862/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 720 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Waid 110
1674MJ Opperdoes
€ 195.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 245 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Graaf Willemstraat 15
1718BR Hoogwoud
€ 350.000 k.k.
€ 4.320/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 171 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Meerkoet 39
1715HH Spanbroek
€ 365.000 k.k.
€ 3.510/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Lijster 39
1715HC Spanbroek
€ 365.000 k.k.
€ 3.411/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (57)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
57 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Graaf Willemstraat 15
9De makelaar Sebastiaan Vriend denkt zeer goed mee en door zijn toedoen konden we op 1 dag het huis verkopen en een nieuw huis kopen
-
Oosterhaven 45
9Ons huis ging door omstandigheden al kort na de aankoop weer in de verkoop. Dat gegeven was een flinke uitdaging voor de makelaar. Hij ging er voor en wist een deal te maken met de nieuwe bewoners.
-
Maichel
10 -
Westfriesedijk 44
10Ons contact liep fantastisch, goed bereikbaar en de expertise is uitstekend. Het voldoet aan alle verwachtingen, reële feedback en met bezichtigen een scherp oog.
-
Roel Derksen
10Vakkundig, persoonlijk en vriendelijk geholpen bij de verkoop van ons huis
-
Lijster 30
9Dit is het tweede huis wat wij verkopen via Sebastiaan. Hij heeft een goede inschatting gemaakt van ons huis. We hebben ons huis daarom snel verkocht. Verder is het een vriendelijke makelaar die echt voor je klaar staat. Hij is snel bereikbaar en geeft duidelijk antwoorden op onze vragen.
-
Willem Klut
10Traduit par l'IATrès bien de travailler avec ce courtier. Il vous informe à temps et très bien, et il vous montre clairement les choix que vous pouvez faire. Personne agréable et à recommander.
-
Westeinderweg 8
10Traduit par l'IAFormidablement aidé par Sebastiaan et bien sûr aussi par le reste de l'équipe ! Très compétent et bien informé sur le (marché local).