Haarlem-Noord ist ein lebendiges Stadtviertel mit vielfältigen Vierteln, jedem mit seinem eigenen Charakter. Unsere Makler kennen diese Gebiete gut und geben daher gezielte Ratschläge bei der Kauf- oder Verkauf einer Immobilie. In einem sich schnell verändernden Markt sorgen wir dafür, dass Sie stets informiert sind und das beste Ergebnis erzielen. Unsere Arbeitsweise ist persönlich und transparent. Von dem ersten Gespräch bis zur Überg...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Sparrenstraat 32
2023WX Haarlem
€ 985.000 k.k.
€ 6.567/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 150 m²
- Fläche des Grundstücks
- 113 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Marnixstraat 156
2023RK Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.296/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Delistraat 90
2022ZC Haarlem
€ 650.000 k.k.
€ 5.603/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 112 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Meeuwenstraat 94
2025ZD Haarlem
€ 385.000 k.k.
€ 4.873/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- 40 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Schoterweg 144 A
2021HT Haarlem
€ 265.000 k.k.
€ 5.761/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 46 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Celebesstraat 17
2022XH Haarlem
€ 550.000 k.k.
€ 6.395/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 86 m²
- Fläche des Grundstücks
- 108 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (60)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
60 Bewertungen insgesamt
Funda
26 Bewertungen auf Funda
34 Bewertungen bei Google
-
Ellen Venings
10 -
André den Nieuwenboer
8Het was prettig om duidelijke afspraken te hebben kunnen maken over de doelgroep kopers die wij wilden bereiken. Ook de communicatie tijdens het biedproces verliep soepel. Speciale dank voor de immer snelle en adequate reactie van de back office bij vragen onzerzijds!
-
Laurens Reaellaan 26 II
9Puur makelaars heeft ons uitstekend geholpen en begeleid bij de Verkoop van ons huis. En ons in alle opzichten uitstekend begeleid en ons advies voorzien bij de verkoop
-
Ton van Beelen
10 -
Vroomstraat 9
9Vlot, deskundig en goede adviezen. Prettige mensen. Het huis werd snel geinspecteerd en er werden adviezen gegeven voor de presentatie. Het huis werd vlot verkocht.
-
Jeroen Kuerble
10Het team van Puur heeft mijn appartement in Haarlem verkocht en ik ben erg te spreken over de samenwerking. Ik heb gekozen voor Puur omdat ze in 2016 mijn vorige woning ook hebben verkocht en ik daar ook erg tevreden over was.
-
Meeuwenstraat 96
8contact liep goed, makelaar was dskundig, verder heb ik niks te melden, maar ontzettend irritant van Funda dat ik dit vol moet schrijven.
-
Semarangstraat 23
9Heldere afspraken, goede adviezen en vriendelijke makelaars ! Duidelijke communicatie en goede bereikbaarheid is erg belangrijk, dank!
-
Tjerk de Blaauw
8Wij zijn uitstekend begeleid bij de verkoop van ons appartement door Puur Makelaars. Ze pakten zeer snel en accuraat de zaken op. En zijn bijzonder tevreden.