Haarlem-Noord est un quartier animé avec des quartiers variés, chacun ayant son propre caractère. Nos agents immobiliers connaissent bien ces zones et donnent donc des conseils ciblés lors de l'achat ou de la vente d'un bien immobilier. Dans un marché qui change rapidement, nous veillons à ce que vous soyez toujours informé et obteniez les meilleurs résultats. Notre méthode de travail est personnalisée et transparente. Du premier entret...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sparrenstraat 32
2023WX Haarlem
€ 985.000 k.k.
€ 6.567/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 113 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Marnixstraat 156
2023RK Haarlem
€ 850.000 k.k.
€ 6.296/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Delistraat 90
2022ZC Haarlem
€ 650.000 k.k.
€ 5.603/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 112 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Meeuwenstraat 94
2025ZD Haarlem
€ 385.000 k.k.
€ 4.873/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 40 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schoterweg 144 A
2021HT Haarlem
€ 265.000 k.k.
€ 5.761/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 46 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Celebesstraat 17
2022XH Haarlem
€ 550.000 k.k.
€ 6.395/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 108 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (60)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
60 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
34 commentaires sur Google
-
Ellen Venings
10 -
André den Nieuwenboer
8Het was prettig om duidelijke afspraken te hebben kunnen maken over de doelgroep kopers die wij wilden bereiken. Ook de communicatie tijdens het biedproces verliep soepel. Speciale dank voor de immer snelle en adequate reactie van de back office bij vragen onzerzijds!
-
Laurens Reaellaan 26 II
9Puur makelaars heeft ons uitstekend geholpen en begeleid bij de Verkoop van ons huis. En ons in alle opzichten uitstekend begeleid en ons advies voorzien bij de verkoop
-
Ton van Beelen
10 -
Vroomstraat 9
9Vlot, deskundig en goede adviezen. Prettige mensen. Het huis werd snel geinspecteerd en er werden adviezen gegeven voor de presentatie. Het huis werd vlot verkocht.
-
Jeroen Kuerble
10Het team van Puur heeft mijn appartement in Haarlem verkocht en ik ben erg te spreken over de samenwerking. Ik heb gekozen voor Puur omdat ze in 2016 mijn vorige woning ook hebben verkocht en ik daar ook erg tevreden over was.
-
Meeuwenstraat 96
8contact liep goed, makelaar was dskundig, verder heb ik niks te melden, maar ontzettend irritant van Funda dat ik dit vol moet schrijven.
-
Semarangstraat 23
9Heldere afspraken, goede adviezen en vriendelijke makelaars ! Duidelijke communicatie en goede bereikbaarheid is erg belangrijk, dank!
-
Tjerk de Blaauw
8Wij zijn uitstekend begeleid bij de verkoop van ons appartement door Puur Makelaars. Ze pakten zeer snel en accuraat de zaken op. En zijn bijzonder tevreden.