Peeters-Bouckaert Makelaars, actief regio Tilburg
"Peeters Bouckaert: Persönlich Besser!"
Peeters-Bouckaert Makelaars is actief in de regio Tilburg en heeft zich sinds de jaren '90 als betrouwbare partner opgesteld in de makelaardij. Met een team dat al meer dan 20 jaar samenwerkt, bieden we persoonlijke en gedetailleerde ondersteuning bij de verkoop, aankoop, taxatie en verhuur van onroerend goed. Onze specialisatie ligt onder andere in de nieuwbouw, waar we met veel ervaring en kennis van de markt helpen bij de keuze van h...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Roelof Kranenburgplein 40
5042MB Tilburg
€ 315.000 k.k.
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 85 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Borodinstraat 196
5011HE Tilburg
€ 300.000 k.k.
€ 2.857/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 105 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Molenstraat 1
5051LD Goirle
€ 550.000 k.k.
€ 2.989/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 184 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Van Heeswijkstraat 12
5071CV Udenhout
€ 439.000 k.k.
€ 4.526/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 345 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Sumatrastraat 47
5014CD Tilburg
€ 500.000 k.k.
€ 3.165/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 158 m²
- Fläche des Grundstücks
- 162 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Kreitenmolenstraat 182
5071BK Udenhout
€ 785.000 k.k.
€ 2.951/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 266 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1615 m²
- Schlafzimmer
- 6
Bewertungen (56)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
56 Bewertungen insgesamt
Funda
40 Bewertungen auf Funda
16 Bewertungen bei Google
-
Zwijnsbergen 1
10Super enthousiast team met kennis en super begeleiding. Zowel de makelaar als de backoffice zijn allemaal hele fijne mensen, ze zijn goed bereikbaar voor vragen en makkelijk benaderbaar.
-
Koningsoordlaan 176
10Geweldige makelaar. Goede communicatie en transparant. Ben zeer tevreden. En de vrouwen op kantoor zijn ook top!
-
Dijkshornhof 9
10Wij zijn super tevreden over Mark Peeters en zijn dames op kantoor. We raden dit makelaarskantoor dan ook bij iedereen aan👍🏻👍🏻👍🏻
-
De Wouwerd 10
9Uitstekend contact, veel kennis van de lokale markt. Nemen echt de tijd voor de informatie te verzamelen.
-
Juralaan 52
9Fijn contact en houden zich aan hun afspraak. Duidelijk en prettig in omgang. Dames op kantoor voor vragen ook heel vriendelijk
-
Borodinstraat 110
9Übersetzt durch KIFreundlicher Mann, der weiß, wovon er spricht, hat sich in die Gegend eingelese, wo das Haus steht. Das Haus wurde nach der Besichtigung sofort unter Vorbehalt der Finanzierung verkauft.
-
Vincent van Goghstraat 1
9Übersetzt durch KIExpertenrat, kommt zu Terminen nach, gute Erreichbarkeit und immer verfügbar für eventuelle Fragen. Kurz: Empfehlung also!
-
Frederik Hendrikpark 73
10Übersetzt durch KISehr engagierte Makler, kleinbärtig, fachkundig. Sowohl Makler als auch Personal im Büro sind persönlich, kompetent, freundlich und klar. Sie fühlen sich gehört, nichts ist zu viel, geben gute Ratschläge.