Sander vd Zande Vastgoed is uw betrouwbare partner voor verkoop en aankoop in Waalwijk en de omgeving. Met jarenlange ervaring op het gebied van vastgoed, staat dit kantoor voor betrouwbare adviezen en persoonlijke aandacht. Uw wensen staan centraal, van start tot eind. Het kantoor biedt professionele dienstverlening met een klantgerichte werkwijze. Met het SCVM-certificaat en expertise in meerdere talen, zoals Nederlands, Engels, Spaan...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Meerzand 20
5658LJ Eindhoven
€ 449.500 k.k.
€ 4.940/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 91 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Meerbos 93
5658LB Eindhoven
€ 359.000 k.k.
€ 4.544/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
St. Jansplein 43
5141GS Waalwijk
€ 385.000 k.k.
€ 3.565/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 108 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Vier Heultjes 72
5161PW Sprang-Capelle
€ 485.000 k.k.
€ 5.160/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 94 m²
- Fläche des Grundstücks
- 419 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Scharwoudestraat 23
5035LN Tilburg
€ 445.000 k.k.
€ 3.560/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 156 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Grotestraat 318
5142CD Waalwijk
€ 735.000 k.k.
€ 2.882/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 255 m²
- Fläche des Grundstücks
- 286 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (35)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
35 Bewertungen insgesamt
Funda
21 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
José Mendes
10Als expat in Eindhoven was het kopen van een appartement ingewikkeld. Sander heeft me begeleid en geholpen bij de aankoop van mijn eerste appartement in Nederland. Sander, ontzettend bedankt voor je hulp. Je werkt snel, je bent betrouwbaar en ik kon je bijna 24/7 bereiken met mijn vragen. Bedankt voor alles.
-
Sophie Mommersteeg
10Erg blij met de verkoop van mijn appartement door Sander. Juiste, snelle en fijne communicatie en geeft een duidelijk antwoord op vragen. Aanrader!
-
najmeh sadegh
2 -
Arif Ural
10Fijne samenwerking gehad met Sander bij de aankoop van mijn appartement. Zeer snelle en kundige service en Sander denkt goed mee! Zeker een aanrader!
-
Giel en Bertien de Vaan
10Sander is een zeer bekwame Makelaar. Weet waar hij het over heeft en is informatief heel sterk. Kan heel goed adequaat en doortastend optreden. Is zeer deskundig en weet wat er in de markt speelt.
-
Putstraat 61
10Vanaf het begin was Sander en fijne gesprekspartner en professionele makelaar. Hij neemt de tijd voor je en geeft goed advies, maar luister ook naar wat je als verkoper in gedachten hebt. De woning was snel verkocht. Dankjewel Sander!
-
Annie M.G. Schmidtplein 52
10Übersetzt durch KIDie Dienstleistung, Expertise und Kommunikation von Sander lässt sich mit einem Wort beschreiben: perfekt!! Nochmals vielen Dank, Sander!