Sander vd Zande Vastgoed is uw betrouwbare partner voor verkoop en aankoop in Waalwijk en de omgeving. Met jarenlange ervaring op het gebied van vastgoed, staat dit kantoor voor betrouwbare adviezen en persoonlijke aandacht. Uw wensen staan centraal, van start tot eind. Het kantoor biedt professionele dienstverlening met een klantgerichte werkwijze. Met het SCVM-certificaat en expertise in meerdere talen, zoals Nederlands, Engels, Spaan...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Meerbos 93
5658LB Eindhoven
€ 359.000 k.k.
€ 4.544/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
St. Jansplein 43
5141GS Waalwijk
€ 385.000 k.k.
€ 3.565/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vier Heultjes 72
5161PW Sprang-Capelle
€ 485.000 k.k.
€ 5.160/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 419 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Scharwoudestraat 23
5035LN Tilburg
€ 445.000 k.k.
€ 3.560/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Grotestraat 318
5142CD Waalwijk
€ 735.000 k.k.
€ 2.882/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 255 m²
- Superficie du terrain
- 286 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Sterkenburg 53 45
5653NC Eindhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.032/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (35)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
35 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
José Mendes
10Als expat in Eindhoven was het kopen van een appartement ingewikkeld. Sander heeft me begeleid en geholpen bij de aankoop van mijn eerste appartement in Nederland. Sander, ontzettend bedankt voor je hulp. Je werkt snel, je bent betrouwbaar en ik kon je bijna 24/7 bereiken met mijn vragen. Bedankt voor alles.
-
Sophie Mommersteeg
10Erg blij met de verkoop van mijn appartement door Sander. Juiste, snelle en fijne communicatie en geeft een duidelijk antwoord op vragen. Aanrader!
-
najmeh sadegh
2 -
Arif Ural
10Fijne samenwerking gehad met Sander bij de aankoop van mijn appartement. Zeer snelle en kundige service en Sander denkt goed mee! Zeker een aanrader!
-
Giel en Bertien de Vaan
10Sander is een zeer bekwame Makelaar. Weet waar hij het over heeft en is informatief heel sterk. Kan heel goed adequaat en doortastend optreden. Is zeer deskundig en weet wat er in de markt speelt.
-
Putstraat 61
10Vanaf het begin was Sander en fijne gesprekspartner en professionele makelaar. Hij neemt de tijd voor je en geeft goed advies, maar luister ook naar wat je als verkoper in gedachten hebt. De woning was snel verkocht. Dankjewel Sander!
-
Annie M.G. Schmidtplein 52
10Traduit par l'IALe service, l'expertise et la communication de Sander se décrivent en un mot : parfait !! Merci encore, Sander !