Van Oosterom & Verhagen Makelaars
"Mehr als nur Makler!"
Makelaarskantoor Van Oosterom & Verhagen staat voor een uitgebreid aanbod dat verder gaat dan de klassieke woningverkoop. Met meer dan 40 jaar ervaring staan wij voor u klaar bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen, huren of beheren van onroerend goed – wij bieden persoonlijk advies en hulp bij alle benodigde stappen. Onze medewerkers zijn er om u te begeleiden met plezier en professionaliteit, zodat u z...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Paul Steenbergenlaan 102
2548ZJ Den Haag
€ 525.000 k.k.
€ 4.817/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 109 m²
- Fläche des Grundstücks
- 117 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Asterstraat 53
2565TS Den Haag
€ 439.500 k.k.
€ 5.563/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 79 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Haverschmidtstraat 11
2522VK Den Haag
€ 345.000 k.k.
€ 4.259/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schimmelweg 108
2524XJ Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 3.716/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 74 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Teakhout 24
2719KE Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.986/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 138 m²
- Fläche des Grundstücks
- 147 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Jan van der Heijdenstraat 154
2522ET Den Haag
€ 319.000 k.k.
€ 3.843/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 83 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (99)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
99 Bewertungen insgesamt
Funda
73 Bewertungen auf Funda
26 Bewertungen bei Google
-
Esdoornstraat 38
10Übersetzt durch KIWir hatten ein herausforderndes Objekt (ehemals Café in eine Wohnung umgewandelt), bei dem andere Makler nicht einmal daran gedacht hätten, es zu verkaufen. O&V hat diese Herausforderung angenommen und dafür gesorgt, dass wir einen guten Preis erzielt haben.
-
Boswinde 56
8Übersetzt durch KIKein Aufheben. Kurze Linien und flüssig. Gute Kenntnisse und offen in Bezug auf Preise und Entwicklungen im Viertel.
-
Soestdijksekade 265
10Shaniel is charismatic, well prepared and always ready to think along in finding solutions. I would happily recommend him!
-
Boylestraat 5
10Het contact met de makelaar was heel goed, zijn kennis van de markt uitstekend en de afspraken waren helder en duidelijk, ons huis was snel verkocht!
-
Willem van Rijswijckstr 76
9Shaniel heeft met een persoonlijke touch ons begeleid in zowel de aankoop als de verkoop van een huis. Met zijn positive instelling zorgde hij ervoor dat we de moed erin bleven houden.
-
Burgemeester Elsenlaan 18
10Übersetzt durch KIDie Verbindung war prima und klar. Unsere Fragen wurden auch schnell vom Makler und dem Team beantwortet. Wir sind sehr zufrieden mit dem Verkauf unseres Hauses.
-
Marktweg 275
10Tijdens de verkoop van mijn huis kreeg ik de beste prijs en al het werk werd uit handen genomen. Ik zou iedereen aanraden om zaken te doen via deze makelaar.