Van Oosterom & Verhagen Makelaars
"¡Más que solo agentes inmobiliarios!"
Makelaarskantoor Van Oosterom & Verhagen staat voor een uitgebreid aanbod dat verder gaat dan de klassieke woningverkoop. Met meer dan 40 jaar ervaring staan wij voor u klaar bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen, huren of beheren van onroerend goed – wij bieden persoonlijk advies en hulp bij alle benodigde stappen. Onze medewerkers zijn er om u te begeleiden met plezier en professionaliteit, zodat u z...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Paul Steenbergenlaan 102
2548ZJ Den Haag
€ 525.000 k.k.
€ 4.817/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Asterstraat 53
2565TS Den Haag
€ 439.500 k.k.
€ 5.563/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Haverschmidtstraat 11
2522VK Den Haag
€ 345.000 k.k.
€ 4.259/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Schimmelweg 108
2524XJ Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 3.716/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Teakhout 24
2719KE Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.986/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 147 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Jan van der Heijdenstraat 154
2522ET Den Haag
€ 319.000 k.k.
€ 3.843/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (99)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
99 reseñas total
Funda
73 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Esdoornstraat 38
10Wij hadden een uitdagend pand (voormalig Café naar woning) waarbij andere makelaars en niet eens eraan zouden beginnen. O&V is die uitdaging aangegaan en heeft ervoor gezorgd dat we een mooie prijs hebben gekregen.
-
Boswinde 56
8Geen gedoe. Korte lijntjes en lekker vlot. Goede kennis en open over de prijzen en ontwikkelingen in de wijk.
-
Soestdijksekade 265
10Shaniel is charismatic, well prepared and always ready to think along in finding solutions. I would happily recommend him!
-
Boylestraat 5
10Het contact met de makelaar was heel goed, zijn kennis van de markt uitstekend en de afspraken waren helder en duidelijk, ons huis was snel verkocht!
-
Willem van Rijswijckstr 76
9Shaniel heeft met een persoonlijke touch ons begeleid in zowel de aankoop als de verkoop van een huis. Met zijn positive instelling zorgde hij ervoor dat we de moed erin bleven houden.
-
Burgemeester Elsenlaan 18
10Het contact was prima en duidelijk. Ook werden onze vragen snel beantwoord door de makelaar en het team. We zijn zeer tevreden over de verkoop van ons huis.
-
Marktweg 275
10Tijdens de verkoop van mijn huis kreeg ik de beste prijs en al het werk werd uit handen genomen. Ik zou iedereen aanraden om zaken te doen via deze makelaar.
-
Dr H.J. van Mooklaan 50
9Prettige Makelaar, dacht mee verplaatsten zich snel in onze wensen. Drong niets op en adviseerde ons op een prettige manier.