Baljon makelaars
"Makler der interessantesten Häuser in Rotterdam"
Sinds 1972 staat ons kantoor voor in de schaduw van Rotterdams meest interessante huizen. Wij combineren ervaring met een moderne aanpak om de wisselende eisen van de woningmarkt te voldoen. Onze klanten staan centraal, en dat zorgt voor een betrouwbare partner die met vertrouwen kan worden aangesteld. Met een team dat gekenmerkt wordt door kunde, integriteit en passie voor vastgoed, geven wij elke klant de aandacht die hij of zij verdi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Abraham Tuschinskistraat 60
3015GK Rotterdam
€ 755.000 k.k.
€ 8.483/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 89 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Caspar Fagellaan 1
3051HC Rotterdam
€ 1.125.000 k.k.
€ 5.984/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 188 m²
- Fläche des Grundstücks
- 188 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Lambertusstraat 187
3061XZ Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 4.838/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 185 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Plantagestraat 41
3061SX Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.909/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Pleinweg 56 D
3083EG Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.125/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Landverhuizersplein 126
3072MH Rotterdam
€ 995.000 k.k.
€ 6.142/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (284)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
284 Bewertungen insgesamt
Funda
199 Bewertungen auf Funda
85 Bewertungen bei Google
-
Ineke Timmermans
10Vriendelijk en vakkundig. Zeer prettige samenwerking.
-
Oostmaasstraat 30
10Heel vriendelijk en kennis van zaken. Goede adviezen. Niets was teveel moeite. Zeker aan te raden voor anderen.
-
Pieter Kunst
10Wij zijn erg tevreden. Wat ons vooral opviel was de deskundigheid in combinatie met het voortvarende handelen. Het hele traject gaf een georganiseerd en vertrouwd gevoel. Of we nu contact hadden met onze vaste contactpersoon of met een collega, we werden altijd even toegankelijk en professioneel geholpen. Afspraken werden consequent nagekomen, waardoor we het gevoel hadden echt in goede handen te zijn
-
Gedempte Zalmhaven 380
10Übersetzt durch KISeit dem ersten Kontakt und Besuch war die Kommunikation sehr angenehm und professionell. Es ist nicht das erste Mal, dass wir Baljon beauftragen, unser Eigentum zu verkaufen und wird auch nicht das letzte Mal sein.
-
Vrouwe Justitiahof 11
10Wij zijn erg tevreden. Wat ons vooral opviel was de deskundigheid in combinatie met het voortvarende handelen. Het hele traject gaf een georganiseerd en vertrouwd gevoel. Of we nu contact hadden met onze vaste contactpersoon of met een collega, we werden altijd even toegankelijk en professioneel geholpen. Afspraken werden consequent nagekomen, waardoor we het gevoel hadden echt in goede handen te zijn.