Baljon makelaars
"Makelaar van Rotterdams meest interessante huizen"
Sinds 1972 staat ons kantoor voor in de schaduw van Rotterdams meest interessante huizen. Wij combineren ervaring met een moderne aanpak om de wisselende eisen van de woningmarkt te voldoen. Onze klanten staan centraal, en dat zorgt voor een betrouwbare partner die met vertrouwen kan worden aangesteld. Met een team dat gekenmerkt wordt door kunde, integriteit en passie voor vastgoed, geven wij elke klant de aandacht die hij of zij verdi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Abraham Tuschinskistraat 60
3015GK Rotterdam
€ 755.000 k.k.
€ 8.483/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Caspar Fagellaan 1
3051HC Rotterdam
€ 1.125.000 k.k.
€ 5.984/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 188 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Lambertusstraat 187
3061XZ Rotterdam
€ 895.000 k.k.
€ 4.838/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Plantagestraat 41
3061SX Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.909/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Pleinweg 56 D
3083EG Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 3.125/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Landverhuizersplein 126
3072MH Rotterdam
€ 995.000 k.k.
€ 6.142/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (284)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
284 reviews totaal
Funda
199 reviews op Funda
85 reviews op Google
-
Ineke Timmermans
10Vriendelijk en vakkundig. Zeer prettige samenwerking.
-
Oostmaasstraat 30
10Heel vriendelijk en kennis van zaken. Goede adviezen. Niets was teveel moeite. Zeker aan te raden voor anderen.
-
Pieter Kunst
10Wij zijn erg tevreden. Wat ons vooral opviel was de deskundigheid in combinatie met het voortvarende handelen. Het hele traject gaf een georganiseerd en vertrouwd gevoel. Of we nu contact hadden met onze vaste contactpersoon of met een collega, we werden altijd even toegankelijk en professioneel geholpen. Afspraken werden consequent nagekomen, waardoor we het gevoel hadden echt in goede handen te zijn
-
Gedempte Zalmhaven 380
10Vanaf het eerste contact en bezoek was het contact zeer prettig en professioneel. Het is niet de eerste keer dat wij Baljon hebben genomen ons bezit te verkopen en zal niet de laatste keer zijn.
-
Vrouwe Justitiahof 11
10Wij zijn erg tevreden. Wat ons vooral opviel was de deskundigheid in combinatie met het voortvarende handelen. Het hele traject gaf een georganiseerd en vertrouwd gevoel. Of we nu contact hadden met onze vaste contactpersoon of met een collega, we werden altijd even toegankelijk en professioneel geholpen. Afspraken werden consequent nagekomen, waardoor we het gevoel hadden echt in goede handen te zijn.
-
folkert reith
10De verkoopbegeleiding was zowel zeer professioneel als betrokken. Er is geluisterd naar de wensen en de verkoop is vlot verlopen. Aanrader!