Gouwestad Makelaardij
"Der schönste Weg zu einem neuen Zuhause!"
Gouwestad Makelaardij is een jong en actief kantoor dat zich specialiseert in de verkoop van woningen en onroerend goed in de regio Waddinxveen. Sinds 7 jaar staat het kantoor bekend als full service, waarbij alle stappen van de koop of verkoop worden afgehandeld. Het kantoor heeft twee locaties: aan de Zuidplaslaan en aan de Noordkade in Waddinxveen. De verkoopborden van Gouwestad Makelaardij zijn vaak te zien in de omgeving. Het kanto...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Zuidkade 6 O
2741JA Waddinxveen
€ 435.000 k.k.
€ 5.370/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Korenakker 47
2743ER Waddinxveen
€ 450.000 k.k.
€ 4.455/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 101 m²
- Fläche des Grundstücks
- 124 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Rodenburg 25
2804WL Gouda
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zuidplaslaan 74
2743CZ Waddinxveen
€ 475.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Passage 40
2741GN Waddinxveen
€ 275.000 k.k.
€ 4.508/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 61 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Tuinbouwweg 31
2742KN Waddinxveen
€ 895.000 k.k.
€ 5.114/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 175 m²
- Fläche des Grundstücks
- 265 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (112)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
112 Bewertungen insgesamt
Funda
64 Bewertungen auf Funda
48 Bewertungen bei Google
-
Jari Brenda
10Wij zijn ontzettend onder de indruk over hoe betrokken deze makelaardij is, in het bijzonder Leon. Weet waar hij over praat, kiest de juiste strategie voor je woning. Wij zouden iedereen aanbevelen om deze makelaardij te kiezen voor het verkopen van jou huis! Bedankt Gouwestad Makelaardij, en uiteraard Leon, die altijd voor ons klaar stond bij vragen!
-
Schuberthof 69
10Wij hebben het contact met de makelaar als heel prettig en persoonlijk ervaren. Er word meegedacht en uit handen genomen als dat gewenst is. Wij zouden deze makelaar zeker aanraden.
-
Schuberthof 61
8vriendelijk geholpen en goede tips gekregen ,.en ze hebben naar onze wensen geluisterd ,en gebruikt.
-
Ganzerik 8
10Zeer goede ervaring met deze makelaar. Heldere communicatie en deskundig, realistisch advies. Professioneel en prettig in de samenwerking.
-
Niels van Rekom
10 -
Dogan Kucukakin
2Wij hebben via deze makelaar een bedrijfspand aangekocht in Almere (een nieuw bouwproject) , maar helaas is onze ervaring zeer teleurstellend verlopen. Het pand zou volgens afspraak in december 2025 worden opgeleverd. Inmiddels is het februari en is het werk nog steeds niet volledig afgerond. Daarnaast heeft er geen correcte en volledige oplevering plaatsgevonden. Wat wij extra zorgelijk vinden, is dat de parkeerplaatsen pas in oktober 2026 worden opgeleverd. Dit is nooit duidelijk gecommuniceerd en staat ook niet vermeld in de koopovereenkomst. Dit soort essentiële informatie mag je als koper wél verwachten. Tot overmaat van ramp is onze contactpersoon inmiddels niet meer bereikbaar, wat de communicatie en afhandeling nog lastiger maakt. Ons advies aan anderen: wees extra voorzichtig wanneer je met deze makelaar in zee gaat, zeker bij nieuwbouwprojecten. Er worden veel beloftes gedaan, maar in de praktijk wordt daar weinig van waargemaakt. Zorg dat alle afspraken zwart op wit staan en laat je goed juridisch adviseren