Direkt zum Inhalt
Logo von Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Admiraal de Ruyterstraat 15

8281DN Genemuiden • Overijssel

Verkauft

€ 319.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.230

2 % Übertragungssteuer (€ 6.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 327.230

Kaufpreis /m²: € 3.505

Fotoalbum

Beschreibung

Een goed onderhouden hoekwoning met uitgebouwde keuken en vrijstaande berging op een mooie kavel van maar liefst 237 m2. aan de Admiraal de Ruyterstraat 15 in Genemuiden. Welkom aan de Admiraal de Ruyterstraat 15 in Genemuiden. Deze goed onderhouden hoekwoning is klaar voor nieuwe bewoners. De woning heeft een doorzonwoonkamer met een uitgebouwde half open keuken. Met drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping en een vaste trap naar de tweede verdieping met een vierde slaapkamer is dit een leuke gezinswoning in een rustige straat nabij alle openbare voorzieningen zoals scholen, verenigingsgebouwen en supermarkten. WELKOM BINNEN Door de voordeur kom je in de hal. Hier bevinden zich de toiletruimte, de meterkast, de trapkast en de trapopgang naar boven. Vervolgens kom je in de sfeervolle doorzonwoonkamer die zich uitstrekt over de volle diepte van de woning. De grote ramen geven een fijne lichtinval. De functionele half open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Klaar voor gebruik ! Aansluitend vind je een praktische schuifwand waarachter aansluitingen voor de wasmachine en droger. Via de tweede hal (achteringang) toegang tot de achtertuin met vrijstaande schuur en een professioneel duivenhok dat ook geschikt is voor het houden van vogels. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich drie netjes afgewerkte slaapkamers. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en een toilet. Vanaf de overloop een vaste trap naar de tweede verdieping. TWEEDE VERDIEPING Op deze verdieping vinden we de vierde slaapkamer, een ruime zolderberging en de opstelling van de CV ketel. BUITENRUIMTE Kenmerkend voor een hoekwoning is “tuin rondom” In dit geval een fraaie voortuin met uitgebreide sierbestrating en datzelfde geldt ook voor de zij-en achtertuin. De berging van metselwerk biedt voldoende ruimte voor stalling , hobby en dergelijke Achter de woning ligt een plein met extra parkeergelegenheid. Maar niet alleen achter, ook aan de voorzijde is ruimte om te parkeren in de straat. Deze woning is dé ideale woning voor starters of jonge gezinnen! Kom je het zelf ontdekken? Neem contact op met Bonthuis Vaartjes Makelaars voor een persoonlijke bezichtiging. STARTERSLENING Als koper van deze woning kom je mogelijk in aanmerking voor een extra starterslening van de gemeente Zwartewaterland. Onze adviseurs vertellen je hier graag meer over. Jonger dan 35 jaar? Ben jij tussen de 18 en 35 jaar en koop je je eerste woning? Dan betaal je in 2025 géén overdrachtsbelasting. Dat scheelt 2% van de aankoopsom, een mooi voordeel bij de aankoop van je nieuwe (t)huis! Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 319.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.230

2 % Übertragungssteuer (€ 6.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 327.230

2,78%

Jährlich

%

€ 15.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 319.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
91 m²
Fläche des Grundstücks
237 m²
Inhalt
376 m³
Sonstiger Innenraum
17 m²
Externe Berghalle
24 m²
Hinterhof Fläche
60 m²

Bau und Energie

Baujahr
1964
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 1999, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
20-11-2025
Verkaufsdatum
27-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam en rolluiken

Karten

Postkarten

Postkarten für 8281

Google Karten

Standort von Genemuiden

Erkunden Sie Genemuiden und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Genemuiden

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Genemuiden. In 2026 waren da 10.582 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 343.132.

Einwohner

10.582

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 343.132

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.099

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

173

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Genemuiden
Jahr Einwohner
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535
2026 10.582

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Genemuiden
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.580 0-15: 2.300 15-25: 1.660 25-45: 2.645 45-65: 2.385

Ausbildungsstufe

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.071

Bezeichnung B

811

Bezeichnung A

782

Bezeichnung F

320

Bezeichnung D

301

Bezeichnung E

181

Bezeichnung G

177

Bezeichnung A+

73

Bezeichnung A+++

63

Bezeichnung A++

57

Bezeichnung A++++

27

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Genemuiden
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Strom: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Strom: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Strom: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Strom: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Strom: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Strom: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Strom: 3.366

Betriebsaktivität in Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.325

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Genemuiden
Periode Verbrechen
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Genemuiden.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Genemuiden

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2026 ongeveer 10.582 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer Häuser in Genemuiden

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.