Jump to content
Logo of Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)

Admiraal de Ruyterstraat 15

8281DN Genemuiden • Overijssel

Sold

€ 319.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.230

2% transfer tax (€ 6.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 327.230

Purchase price /m²: € 3.505

Photo Gallery

Description

Een goed onderhouden hoekwoning met uitgebouwde keuken en vrijstaande berging op een mooie kavel van maar liefst 237 m2. aan de Admiraal de Ruyterstraat 15 in Genemuiden. Welkom aan de Admiraal de Ruyterstraat 15 in Genemuiden. Deze goed onderhouden hoekwoning is klaar voor nieuwe bewoners. De woning heeft een doorzonwoonkamer met een uitgebouwde half open keuken. Met drie slaapkamers en een badkamer op de eerste verdieping en een vaste trap naar de tweede verdieping met een vierde slaapkamer is dit een leuke gezinswoning in een rustige straat nabij alle openbare voorzieningen zoals scholen, verenigingsgebouwen en supermarkten. WELKOM BINNEN Door de voordeur kom je in de hal. Hier bevinden zich de toiletruimte, de meterkast, de trapkast en de trapopgang naar boven. Vervolgens kom je in de sfeervolle doorzonwoonkamer die zich uitstrekt over de volle diepte van de woning. De grote ramen geven een fijne lichtinval. De functionele half open keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Klaar voor gebruik ! Aansluitend vind je een praktische schuifwand waarachter aansluitingen voor de wasmachine en droger. Via de tweede hal (achteringang) toegang tot de achtertuin met vrijstaande schuur en een professioneel duivenhok dat ook geschikt is voor het houden van vogels. EERSTE VERDIEPING Op de eerste verdieping bevinden zich drie netjes afgewerkte slaapkamers. De badkamer beschikt over een douche, wastafel en een toilet. Vanaf de overloop een vaste trap naar de tweede verdieping. TWEEDE VERDIEPING Op deze verdieping vinden we de vierde slaapkamer, een ruime zolderberging en de opstelling van de CV ketel. BUITENRUIMTE Kenmerkend voor een hoekwoning is “tuin rondom” In dit geval een fraaie voortuin met uitgebreide sierbestrating en datzelfde geldt ook voor de zij-en achtertuin. De berging van metselwerk biedt voldoende ruimte voor stalling , hobby en dergelijke Achter de woning ligt een plein met extra parkeergelegenheid. Maar niet alleen achter, ook aan de voorzijde is ruimte om te parkeren in de straat. Deze woning is dé ideale woning voor starters of jonge gezinnen! Kom je het zelf ontdekken? Neem contact op met Bonthuis Vaartjes Makelaars voor een persoonlijke bezichtiging. STARTERSLENING Als koper van deze woning kom je mogelijk in aanmerking voor een extra starterslening van de gemeente Zwartewaterland. Onze adviseurs vertellen je hier graag meer over. Jonger dan 35 jaar? Ben jij tussen de 18 en 35 jaar en koop je je eerste woning? Dan betaal je in 2025 géén overdrachtsbelasting. Dat scheelt 2% van de aankoopsom, een mooi voordeel bij de aankoop van je nieuwe (t)huis! Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 319.000

Cost of copper (estimated): € 8.230

2% transfer tax (€ 6.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 327.230

2,78%

Yearly

%

€ 15.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 319.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, hoekwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
91 m²
Land area
237 m²
Content
376 m³
Other enclosed space
17 m²
External storage space
24 m²
Backyard area
60 m²

Construction and Energy

Year of construction
1964
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie en dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 1999, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garden location
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
20-11-2025
Sale date
27-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Dakraam en rolluiken

Maps

Postal code map

Postcode map for 8281

Google Maps

Location of Genemuiden

Explore Genemuiden and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Genemuiden

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Genemuiden. In 2026 were there 10.582 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 343.132.

Residents

10.582

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 343.132

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 27.099

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

173

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Genemuiden
Year Residents
2021 10.370
2022 10.380
2023 10.485
2024 10.495
2025 10.535
2026 10.582

Annual WOZ value

WOZ value per year in Genemuiden
Year Average WOZ
2021 EUR 245.132
2022 EUR 271.707
2023 EUR 306.698
2024 EUR 323.720
2025 EUR 343.132

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.580 0-15: 2.300 15-25: 1.660 25-45: 2.645 45-65: 2.385

Education level

Hoger

1.000

Praktisch

3.050

Middelbaar

3.340

Origin of residents (2025)

Europa

415

Nederland

9.815

Buiten Europa

305

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 777
Appartementen 501
Tussenwoningen 1.397
Vrijstaande woningen 608
Twee-onder-één-kap woningen 689

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 93
1900 tot 1925 205
1925 tot 1950 239
1950 tot 1970 686
1970 tot 1980 728
1980 tot 1990 550
1990 tot 2000 636
2000 tot 2010 390
2010 tot 2020 273
2020 en later 230

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.071

Label B

811

Label A

782

Label F

320

Label D

301

Label E

181

Label G

177

Label A+

73

Label A+++

63

Label A++

57

Label A++++

27

Label A+++++

2

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Genemuiden
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.433 3.227
2021 1.613 3.246
2022 1.275 3.071
2023 1.043 2.933
2024 1.015 3.020

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.082 • Electricity: 2.761

Huurwoning

Gas: 848 • Electricity: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.099 • Electricity: 3.198

Appartement

Gas: 567 • Electricity: 1.776

Tussenwoning

Gas: 941 • Electricity: 2.582

Vrijstaande woning

Gas: 1.478 • Electricity: 4.343

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.159 • Electricity: 3.366

Business activity in Genemuiden (2025)

Handel en HORECA 320
Nijverheid en energie 280
Zakelijke dienstverlening 250
Overheid, onderwijs en zorg 100
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 120
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Total number of company establishments: 1.325

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Genemuiden
Period Crimes
jan 2026 7
jul 2025 18
jun 2025 11
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 8
nov 2024 16
nov 2025 23
okt 2024 11
okt 2025 18
sep 2024 14
sep 2025 16

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Genemuiden.

Frequently asked questions about living in Genemuiden

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?

Genemuiden telt in 2026 ongeveer 10.582 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?

De gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden is in 2025 circa € 343.132.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Genemuiden ligt rond € 27.099 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Genemuiden?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 173 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Genemuiden?

In Genemuiden komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.397 woningen.

Meer houses in Genemuiden

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.