Direkt zum Inhalt
Logo von Van Engelen Makelaars BV

Fanny Blankers-Koenplein 19

2031VW Haarlem • Noord-Holland

Verfügbar

€ 650.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.850

2 % Übertragungssteuer (€ 13.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 664.850

Kaufpreis /m²: € 6.771

Fotoalbum

Beschreibung

Loft-style wonen met uitzicht over het Spaarne en de Drostefabriek! Aan het Fanny Blankerskoenplein, op een markante plek aan het Spaarne, ligt dit zeer lichte en ruim opgezette loft-style appartement van circa 105 m² met een groot, deels overdekt terras op het oosten, twee slaapkamers, een eigen berging en een privéparkeerplaats. Het appartement bevindt zich op de derde verdieping en heeft precies de sfeer die je op deze plek verwacht: hoge plafonds van ruim 3 meter, grote ramen vanaf de vloer, stalen kozijnen en een open, industriële uitstraling. Vanuit de living kijk je uit over het Spaarne en de karakteristieke Drostefabriek. Door de hoekligging, de hoge ramen en het aangrenzende terras voelt de woning ruim, open en opvallend licht. De open woonkeuken vormt het hart van het appartement. Er is volop ruimte voor een grote eettafel en een comfortabele zithoek, terwijl de grote schuifpui direct toegang geeft tot het brede terras/loggia. Dit terras is deels overdekt, ligt op het oosten en biedt een heerlijke plek om vanaf de ochtend tot circa 15.00 uur van de zon te genieten. De ligging is bijzonder aantrekkelijk. Je woont hier in een stoer en levendig stukje Haarlem, waar de historische industriële bebouwing rondom de voormalige Droste Chocoladefabriek is gecombineerd met moderne architectuur en wonen aan het water. Het Spaarne, de Drostefabriek, de Oerkap, Mooie Boules, De Lichtfabriek, de Koepel en diverse sport- en horecavoorzieningen liggen op korte afstand. Ook de binnenstad van Haarlem, het station en de uitvalswegen richting Amsterdam, Schiphol, Alkmaar en Den Haag zijn goed bereikbaar. INDELING Begane grond: Centrale entree met bellentableau en postbussen, vestibule, dubbele liftinstallatie, toegang tot de bergingen en trappenhuis naar de appartementen. Derde verdieping: Entree vanuit de gemeenschappelijke hal. Hal met meterkast en intercom. Aan de linkerzijde kom je in de open woonkeuken en living. Wat direct opvalt zijn de hoge plafonds, de betonvloer en de grote ramen en Franse balkons vanaf de vloer, waardoor de ruimte een echte loftachtige uitstraling heeft. De open keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, oven, recirculatiekap, vaatwasser en een losse koel-vriescombinatie. De vaatwasser en koelkast zijn vernieuwd in 2023. Vanuit de living is er een prachtig uitzicht over het Spaarne en richting de Drostefabriek. Via de brede pui is het ruime, deels overdekte terras bereikbaar. Een fijne buitenruimte op het oosten, met ochtend- en middagzon tot circa 15.00 uur. Aan de rechterzijde van de hal bevinden zich twee slaapkamers. De eerste kamer is ideaal als werk-, baby- of logeerkamer en beschikt over een Frans balkon met kiep-/kanteldeur. De tweede slaapkamer is ruim opgezet, circa 4 x 4 meter, en beschikt eveneens over een Frans balkon. De badkamer is zeer ruim van formaat en biedt veel mogelijkheden. Momenteel is deze voorzien van een wastafel, radiator, douchecabine en ligbad. Daarnaast is er een ruime technische ruimte met opstelling voor wasmachine en droger, de cv-installatie en de ventilatiebox. Separaat ruim toilet. Berging en parkeren: Op verdieping -1 bevindt zich een aparte berging voor opslag. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen privéparkeerplaats, bereikbaar vanaf de straat via de zuidzijde van het gebouw. De parkeerplaats, nummer 24, ligt ruim en praktisch in de hoek op verdieping -1. BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlakte circa 96 m² • Bouwjaar 2008 • Energielabel A • Loft-style appartement met hoge plafonds van ruim 3 meter • Zeer licht door grote raampartijen vanaf de vloer • Uitzicht over het Spaarne en de Drostefabriek • Groot deels overdekt terras/loggia op het oosten, zon tot circa 15.00 uur • Twee slaapkamers, beide met Frans balkon • Stalen kozijnen met HR++ glas • Vaatwasser en koelkast vernieuwd in 2023 • CV-installatie: Intergas Kombi Kompakt HRE 2025 • Aparte berging op verdieping -1 • Eigen privéparkeerplaats • Professioneel beheerde VvE • MJOP aanwezig, opgesteld in 2024 en lopend tot 2054 • Servicekosten appartement: € 205,39 per maand • Servicekosten parkeerplaats: € 36,33 per maand • Oplevering in overleg

Hypothek berekenen

€ 650.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.850

2 % Übertragungssteuer (€ 13.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 664.850

3,04%

Jährlich

%

€ 32.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 650.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag en een kelder
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
96 m²
Inhalt
396 m³
Gebäude mit Außenbereich
12 m²
Externe Berghalle
15 m²

Bau und Energie

Baujahr
2008
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan vaarwater, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Zonneterras
Gartenlage
Gelegen op het oosten
Parken
Openbaar parkeren en parkeergarage
Garagenart
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Frans balkon
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 2031

Google Karten

Geografische Übersicht Haarlem

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Haarlem

Wohn- und Viertelzahlen in Haarlem

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Haarlem. In 2026 waren da 168.946 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 505.000.

Einwohner

168.946

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 505.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 39.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

9.383

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Haarlem
Jahr Einwohner
2022 162.898
2023 165.396
2024 167.636
2025 168.743
2026 168.946

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Haarlem
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 380.000
2022 EUR 417.000
2023 EUR 479.000
2024 EUR 483.000
2025 EUR 505.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 29.690 0-15: 27.435 15-25: 17.630 25-45: 50.252 45-65: 43.736

Ausbildungsstufe

Hoger

45

Praktisch

22

Middelbaar

33

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

22.013

Nederland

105.573

Buiten Europa

41.157

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.017
Appartementen 46.092
Tussenwoningen 31.049
Vrijstaande woningen 754
Twee-onder-één-kap woningen 940

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 386
1700 tot 1900 6.629
1900 tot 1925 12.304
1925 tot 1950 12.762
1950 tot 1970 7.294
1970 tot 1980 3.232
1980 tot 1990 3.433
1990 tot 2000 1.517
2000 tot 2010 1.737
2010 tot 2020 2.194
2020 en later 610

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

16.311

Bezeichnung A

16.043

Bezeichnung F

11.811

Bezeichnung G

10.233

Bezeichnung B

8.296

Bezeichnung E

8.020

Bezeichnung D

7.483

Bezeichnung A+++

1.955

Bezeichnung A++

1.470

Bezeichnung A+

1.442

Bezeichnung A++++

138

Bezeichnung A+++++

16

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Haarlem
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.390
2021 1.220 2.450
2022 960 2.280
2023 840 2.140
2024 800 2.160

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.110 • Strom: 2.580

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 1.800

Koopwoning

Gas: 950 • Strom: 2.430

Appartement

Gas: 670 • Strom: 1.800

Tussenwoning

Gas: 950 • Strom: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.700 • Strom: 4.040

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.480 • Strom: 3.310

Betriebsaktivität in Haarlem (2025)

Handel en HORECA 4.030
Nijverheid en energie 3.275
Zakelijke dienstverlening 8.770
Overheid, onderwijs en zorg 5.350
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 2.955
Financiele diensten en onroerendgoed 1.040
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.405

Gesamtanzahl der Firmensitze: 28.865

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Haarlem
Periode Verbrechen
jan 2025 720
jan 2026 752
jul 2025 814
jun 2025 842
mei 2025 894
mrt 2025 813
nov 2024 773
nov 2025 709
okt 2024 880
okt 2025 776
sep 2024 777
sep 2025 800

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Haarlem.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Haarlem

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Haarlem?

Haarlem telt in 2026 ongeveer 168.946 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haarlem is in 2025 circa € 505.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haarlem ligt rond € 39.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haarlem?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 9.383 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haarlem?

In Haarlem komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 46.092 woningen.

Meer Häuser in Haarlem

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.