Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij Reinette, maakt wonen compleet

Tonckensweg 12

8432PJ Haule • Fryslân

Verfügbar

€ 1.100.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 23.850

2 % Übertragungssteuer (€ 22.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.123.850

Kaufpreis /m²: € 3.548

Fotoalbum

Beschreibung

Zeer goed onderhouden riante vrijstaande woning in het landelijk gebied op een kavel van maar liefst 1.57.19 ha. De woning staat aan de doorgaande weg van Oosterwolde naar Haulerwijk en biedt diverse mogelijkheden voor agrarische activiteiten, bedrijfsactiviteiten, stalling of gewoon mooi wonen. Ligging De woning ligt op minder dan 1 km afstand van het dorp Haulerwijk, waar alle dagelijkse voorzieningen volop aanwezig zijn en zelfs een verwarmd buitenzwembad. Aan de overkant vindt u de toegang naar het prachtige bosgebied Blauwe bos en Haulerveld; waar men ook met paarden mag rijden. Op ruim 4 km. afstand ligt het Fochtelooerveen met het koloniedorp Veenhuizen. Het Fochtelooerveen is een 2.500 ha. Groot natuurgebied; één van de weinige en best bewaarde hoogveengebieden in Nederland. De woning De woning heeft een woonoppervlakte van ca. 257 m² en is geheel nieuw gebouwd in 2005. De woning is uiteraard volledig geïsoleerd. Er zijn kunststof dakgoten en boeidelen aangebracht. De kozijnen zijn van hardhout en voorzien van dubbele beglazing. De verwarming en warmwatervoorziening wordt geregeld door middel van CV (ketel 2022), ook is er grotendeels vloerverwarming aangebracht. Er is een mechanische afzuiginstallatie aanwezig. De woning staat rondom netjes in de verf. Indeling begane grond Hal met zijentree, bergkast, meterkast en trap naar de verdieping. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de zitkamer, groot ca. 38 m², met houtkachel (kan worden verbonden met de CV-ketel) en massief eikenhouten vloerdelen. Aansluitend aan de zitkamer bevindt zich de open woonkeuken, in 2019 is de keuken vervangen en zijn er plavuizen aangebracht met vloerverwarming dubbele tuindeuren in de erker bieden toegang tot een terras. De eetkamer is een royale ruimte van ca. 45 m² met een moderne keuken met spoel-kookeiland en kastenwand. Alle inbouwapparatuur is aanwezig inclusief een Cookerkraan. Vanuit de keuken is een provisiekelder bereikbaar. Vanuit de gang is de toiletruimte bereikbaar, voorzien van hangend toilet met fontein, een badkamer v.v. 2 wastafels en douche, een ouderslaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning en vaste kasten en een riante inpandige bijkeuken met witgoedaansluitingen. Deze betegelde bijkeuken bevindt zich achter de woonkeuken. Indeling verdieping Op de verdieping bevindt zich een zeer ruime overloop met balustrade, een badkamer, voorzien van wastafel, bad en toilet, een inloopkast met CV-ketel en 2 zeer ruime slaapkamers, gelegen aan de voor- en achterzijde van de woning. Op de verdieping bevindt zich meer dan voldoende ruimte om extra slaapkamers te creëren. Overige opstallen Een schuur, gebouwd in 1998 van metaal damwand op een stenen fundering, gedekt met asbestvrije golfplaten, groot ca. 9.80 x 13 meter. De vloeren zijn beton. Er zijn 2 segmentdeuren aanwezig. Het dak is met Dupanel geïsoleerd. Aan de rechterzijde van deze schuur bevindt zich een geïsoleerde ruimte, voorzien van kamer met open keuken, met een inductiekookplaat en koelkast, een badkamer, voorzien van staand toilet, douche en wastafel en de CV-ketel. Via een vaste trap is de zolderruimte te bereiken. Een veranda, groot ca. 3.85 x 5.80 meter, gebouwd van steen en gedekt met pannen. Aan de achterzijde hiervan bevindt zich een paardenstal met 2 afdelingen. Een schuur, die later uitgebouwd is, thans groot ca. 11 x 50 m., gebouwd van isolerende Duroxblokken, voorzien van vakwerkspanten, betonvloer en geïsoleerd en gedekt met asbestvrije golfplaten. Deze schuur wordt gebruikt als caravanstalling. Een schuur, groot ca. 16 x 62 m., gebouwd van steen en metaal damwand, voorzien van een vrije overspanning met gelijmde spanten, betonvloer en geïsoleerd en gedekt met asbestvrije golfplaten. Deze schuur wordt gebruikt als caravanstalling. Overig De woning wordt omringd door een mooie tuin, voorzien van gazon, meerdere borders en een terras. Een gedeelte van het terrein is in 2019 voorzien van beton op kleur verharding. Aan de zonzijde zijn screens met afstandsbediening aanwezig. Achter de boerderij ligt nog een perceeltje grasland, omzoomd met een houtwal. Deze grond bestaat uit zandgrond. Algemeen Voor mensen die landelijk willen wonen, maar wel het comfort willen van een optimaal geïsoleerde woning en die de schuren kunnen gebruiken voor bijvoorbeeld caravanopslag of anderszins bedrijfsmatig of agrarisch willen exploiteren, biedt dit object volop mogelijkheden. Naam bestemmingsplan: Buitengebied Bestemming: Agrarisch gebied met aanduiding “bedrijven klasse 2”

Hypothek berekenen

€ 1.100.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 23.850

2 % Übertragungssteuer (€ 22.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.123.850

3,04%

Jährlich

%

€ 55.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.100.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Landhuis, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
310 m²
Fläche des Grundstücks
15719 m²
Inhalt
963 m³
Sonstiger Innenraum
117 m²
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
1516 m²

Bau und Energie

Baujahr
2005
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Garten
Tuin rondom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 8432

Google Karten

Betrachten Sie Haule auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Haule

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Haule. In 2025 waren da 575 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 418.000.

Einwohner

575

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 418.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Haule
Jahr Einwohner
2021 590
2022 595
2023 580
2024 580
2025 575

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Haule
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 333.000
2022 EUR 360.000
2023 EUR 408.000
2024 EUR 416.000
2025 EUR 418.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 135 0-15: 80 15-25: 60 25-45: 100 45-65: 200

Ausbildungsstufe

Hoger

150

Praktisch

80

Middelbaar

210

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

15

Nederland

545

Buiten Europa

20

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Appartementen 4
Vrijstaande woningen 205
Twee-onder-één-kap woningen 24

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 7
1900 tot 1925 14
1925 tot 1950 46
1950 tot 1970 59
1970 tot 1980 49
1980 tot 1990 21
1990 tot 2000 44
2000 tot 2010 5
2010 tot 2020 5
2020 en later 1

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

64

Bezeichnung B

44

Bezeichnung G

42

Bezeichnung D

30

Bezeichnung A

22

Bezeichnung F

20

Bezeichnung E

8

Bezeichnung A++

3

Bezeichnung A+++

1

Bezeichnung A+

0

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Haule
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.770 3.600
2021 1.980 3.640
2022 1.530 3.590
2023 1.170 3.410
2024 1.170 3.470

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.690 • Strom: 2.290

Huurwoning

Gas: 1.340 • Strom: 3.060

Koopwoning

Gas: 1.160 • Strom: 3.440

Appartement

Gas: 1.280 • Strom: 1.880

Tussenwoning

Gas: 1.420 • Strom: 2.000

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Strom: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 850 • Strom: 2.430

Betriebsaktivität in Haule (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Gesamtanzahl der Firmensitze: 105

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Haule
Periode Verbrechen
jan 2025 1
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Haule.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Haule

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Haule?

Haule telt in 2025 ongeveer 575 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haule?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haule is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haule?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haule ligt rond € 31.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haule?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haule?

In Haule komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 205 woningen.

Meer Häuser in Haule

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.