Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Reinette, maakt wonen compleet

Tonckensweg 12

8432PJ Haule • Fryslân

Disponible

€ 1.100.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 23.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.123.850

Prix d'achat /m²: € 3.548

Galerie de photos

Description

Zeer goed onderhouden riante vrijstaande woning in het landelijk gebied op een kavel van maar liefst 1.57.19 ha. De woning staat aan de doorgaande weg van Oosterwolde naar Haulerwijk en biedt diverse mogelijkheden voor agrarische activiteiten, bedrijfsactiviteiten, stalling of gewoon mooi wonen. Ligging De woning ligt op minder dan 1 km afstand van het dorp Haulerwijk, waar alle dagelijkse voorzieningen volop aanwezig zijn en zelfs een verwarmd buitenzwembad. Aan de overkant vindt u de toegang naar het prachtige bosgebied Blauwe bos en Haulerveld; waar men ook met paarden mag rijden. Op ruim 4 km. afstand ligt het Fochtelooerveen met het koloniedorp Veenhuizen. Het Fochtelooerveen is een 2.500 ha. Groot natuurgebied; één van de weinige en best bewaarde hoogveengebieden in Nederland. De woning De woning heeft een woonoppervlakte van ca. 257 m² en is geheel nieuw gebouwd in 2005. De woning is uiteraard volledig geïsoleerd. Er zijn kunststof dakgoten en boeidelen aangebracht. De kozijnen zijn van hardhout en voorzien van dubbele beglazing. De verwarming en warmwatervoorziening wordt geregeld door middel van CV (ketel 2022), ook is er grotendeels vloerverwarming aangebracht. Er is een mechanische afzuiginstallatie aanwezig. De woning staat rondom netjes in de verf. Indeling begane grond Hal met zijentree, bergkast, meterkast en trap naar de verdieping. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de zitkamer, groot ca. 38 m², met houtkachel (kan worden verbonden met de CV-ketel) en massief eikenhouten vloerdelen. Aansluitend aan de zitkamer bevindt zich de open woonkeuken, in 2019 is de keuken vervangen en zijn er plavuizen aangebracht met vloerverwarming dubbele tuindeuren in de erker bieden toegang tot een terras. De eetkamer is een royale ruimte van ca. 45 m² met een moderne keuken met spoel-kookeiland en kastenwand. Alle inbouwapparatuur is aanwezig inclusief een Cookerkraan. Vanuit de keuken is een provisiekelder bereikbaar. Vanuit de gang is de toiletruimte bereikbaar, voorzien van hangend toilet met fontein, een badkamer v.v. 2 wastafels en douche, een ouderslaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning en vaste kasten en een riante inpandige bijkeuken met witgoedaansluitingen. Deze betegelde bijkeuken bevindt zich achter de woonkeuken. Indeling verdieping Op de verdieping bevindt zich een zeer ruime overloop met balustrade, een badkamer, voorzien van wastafel, bad en toilet, een inloopkast met CV-ketel en 2 zeer ruime slaapkamers, gelegen aan de voor- en achterzijde van de woning. Op de verdieping bevindt zich meer dan voldoende ruimte om extra slaapkamers te creëren. Overige opstallen Een schuur, gebouwd in 1998 van metaal damwand op een stenen fundering, gedekt met asbestvrije golfplaten, groot ca. 9.80 x 13 meter. De vloeren zijn beton. Er zijn 2 segmentdeuren aanwezig. Het dak is met Dupanel geïsoleerd. Aan de rechterzijde van deze schuur bevindt zich een geïsoleerde ruimte, voorzien van kamer met open keuken, met een inductiekookplaat en koelkast, een badkamer, voorzien van staand toilet, douche en wastafel en de CV-ketel. Via een vaste trap is de zolderruimte te bereiken. Een veranda, groot ca. 3.85 x 5.80 meter, gebouwd van steen en gedekt met pannen. Aan de achterzijde hiervan bevindt zich een paardenstal met 2 afdelingen. Een schuur, die later uitgebouwd is, thans groot ca. 11 x 50 m., gebouwd van isolerende Duroxblokken, voorzien van vakwerkspanten, betonvloer en geïsoleerd en gedekt met asbestvrije golfplaten. Deze schuur wordt gebruikt als caravanstalling. Een schuur, groot ca. 16 x 62 m., gebouwd van steen en metaal damwand, voorzien van een vrije overspanning met gelijmde spanten, betonvloer en geïsoleerd en gedekt met asbestvrije golfplaten. Deze schuur wordt gebruikt als caravanstalling. Overig De woning wordt omringd door een mooie tuin, voorzien van gazon, meerdere borders en een terras. Een gedeelte van het terrein is in 2019 voorzien van beton op kleur verharding. Aan de zonzijde zijn screens met afstandsbediening aanwezig. Achter de boerderij ligt nog een perceeltje grasland, omzoomd met een houtwal. Deze grond bestaat uit zandgrond. Algemeen Voor mensen die landelijk willen wonen, maar wel het comfort willen van een optimaal geïsoleerde woning en die de schuren kunnen gebruiken voor bijvoorbeeld caravanopslag of anderszins bedrijfsmatig of agrarisch willen exploiteren, biedt dit object volop mogelijkheden. Naam bestemmingsplan: Buitengebied Bestemming: Agrarisch gebied met aanduiding “bedrijven klasse 2”

Prêt immobilier berekenen

€ 1.100.000

Coûts d'achat (estimés): € 23.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.123.850

3,04%

Annuellement

%

€ 55.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.100.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Landhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
310 m²
Superficie du terrain
15719 m²
Contenu
963 m³
Autre espace intérieur
117 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
1516 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2005
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Vaillant (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8432

Google Maps

Voir Haule sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Haule

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Haule. En 2025 étaient 575 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 418.000.

Résidents

575

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 418.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Haule
Année Résidents
2021 590
2022 595
2023 580
2024 580
2025 575

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Haule
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 333.000
2022 EUR 360.000
2023 EUR 408.000
2024 EUR 416.000
2025 EUR 418.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 135 0-15: 80 15-25: 60 25-45: 100 45-65: 200

Niveau d'enseignement

Hoger

150

Praktisch

80

Middelbaar

210

Origine des habitants (2025)

Europa

15

Nederland

545

Buiten Europa

20

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Appartementen 4
Vrijstaande woningen 205
Twee-onder-één-kap woningen 24

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 7
1900 tot 1925 14
1925 tot 1950 46
1950 tot 1970 59
1970 tot 1980 49
1980 tot 1990 21
1990 tot 2000 44
2000 tot 2010 5
2010 tot 2020 5
2020 en later 1

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

64

Étiquette B

44

Étiquette G

42

Étiquette D

30

Étiquette A

22

Étiquette F

20

Étiquette E

8

Étiquette A++

3

Étiquette A+++

1

Étiquette A+

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Haule
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.770 3.600
2021 1.980 3.640
2022 1.530 3.590
2023 1.170 3.410
2024 1.170 3.470

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.690 • Électricité: 2.290

Huurwoning

Gaz: 1.340 • Électricité: 3.060

Koopwoning

Gaz: 1.160 • Électricité: 3.440

Appartement

Gaz: 1.280 • Électricité: 1.880

Tussenwoning

Gaz: 1.420 • Électricité: 2.000

Vrijstaande woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 850 • Électricité: 2.430

Activité dans Haule (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Nombre total d'établissements: 105

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Haule
Période Délits
jan 2025 1
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Haule.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Haule

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Haule?

Haule telt in 2025 ongeveer 575 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haule?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haule is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haule?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haule ligt rond € 31.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haule?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haule?

In Haule komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 205 woningen.

Meer maisons in Haule

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.