Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Reinette, maakt wonen compleet

Tonckensweg 12

8432PJ Haule • Fryslân

Disponible

€ 1.100.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 23.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 22.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.123.850

Precio de compra /m²: € 3.548

Galería de fotos

Descripción

Zeer goed onderhouden riante vrijstaande woning in het landelijk gebied op een kavel van maar liefst 1.57.19 ha. De woning staat aan de doorgaande weg van Oosterwolde naar Haulerwijk en biedt diverse mogelijkheden voor agrarische activiteiten, bedrijfsactiviteiten, stalling of gewoon mooi wonen. Ligging De woning ligt op minder dan 1 km afstand van het dorp Haulerwijk, waar alle dagelijkse voorzieningen volop aanwezig zijn en zelfs een verwarmd buitenzwembad. Aan de overkant vindt u de toegang naar het prachtige bosgebied Blauwe bos en Haulerveld; waar men ook met paarden mag rijden. Op ruim 4 km. afstand ligt het Fochtelooerveen met het koloniedorp Veenhuizen. Het Fochtelooerveen is een 2.500 ha. Groot natuurgebied; één van de weinige en best bewaarde hoogveengebieden in Nederland. De woning De woning heeft een woonoppervlakte van ca. 257 m² en is geheel nieuw gebouwd in 2005. De woning is uiteraard volledig geïsoleerd. Er zijn kunststof dakgoten en boeidelen aangebracht. De kozijnen zijn van hardhout en voorzien van dubbele beglazing. De verwarming en warmwatervoorziening wordt geregeld door middel van CV (ketel 2022), ook is er grotendeels vloerverwarming aangebracht. Er is een mechanische afzuiginstallatie aanwezig. De woning staat rondom netjes in de verf. Indeling begane grond Hal met zijentree, bergkast, meterkast en trap naar de verdieping. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de zitkamer, groot ca. 38 m², met houtkachel (kan worden verbonden met de CV-ketel) en massief eikenhouten vloerdelen. Aansluitend aan de zitkamer bevindt zich de open woonkeuken, in 2019 is de keuken vervangen en zijn er plavuizen aangebracht met vloerverwarming dubbele tuindeuren in de erker bieden toegang tot een terras. De eetkamer is een royale ruimte van ca. 45 m² met een moderne keuken met spoel-kookeiland en kastenwand. Alle inbouwapparatuur is aanwezig inclusief een Cookerkraan. Vanuit de keuken is een provisiekelder bereikbaar. Vanuit de gang is de toiletruimte bereikbaar, voorzien van hangend toilet met fontein, een badkamer v.v. 2 wastafels en douche, een ouderslaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning en vaste kasten en een riante inpandige bijkeuken met witgoedaansluitingen. Deze betegelde bijkeuken bevindt zich achter de woonkeuken. Indeling verdieping Op de verdieping bevindt zich een zeer ruime overloop met balustrade, een badkamer, voorzien van wastafel, bad en toilet, een inloopkast met CV-ketel en 2 zeer ruime slaapkamers, gelegen aan de voor- en achterzijde van de woning. Op de verdieping bevindt zich meer dan voldoende ruimte om extra slaapkamers te creëren. Overige opstallen Een schuur, gebouwd in 1998 van metaal damwand op een stenen fundering, gedekt met asbestvrije golfplaten, groot ca. 9.80 x 13 meter. De vloeren zijn beton. Er zijn 2 segmentdeuren aanwezig. Het dak is met Dupanel geïsoleerd. Aan de rechterzijde van deze schuur bevindt zich een geïsoleerde ruimte, voorzien van kamer met open keuken, met een inductiekookplaat en koelkast, een badkamer, voorzien van staand toilet, douche en wastafel en de CV-ketel. Via een vaste trap is de zolderruimte te bereiken. Een veranda, groot ca. 3.85 x 5.80 meter, gebouwd van steen en gedekt met pannen. Aan de achterzijde hiervan bevindt zich een paardenstal met 2 afdelingen. Een schuur, die later uitgebouwd is, thans groot ca. 11 x 50 m., gebouwd van isolerende Duroxblokken, voorzien van vakwerkspanten, betonvloer en geïsoleerd en gedekt met asbestvrije golfplaten. Deze schuur wordt gebruikt als caravanstalling. Een schuur, groot ca. 16 x 62 m., gebouwd van steen en metaal damwand, voorzien van een vrije overspanning met gelijmde spanten, betonvloer en geïsoleerd en gedekt met asbestvrije golfplaten. Deze schuur wordt gebruikt als caravanstalling. Overig De woning wordt omringd door een mooie tuin, voorzien van gazon, meerdere borders en een terras. Een gedeelte van het terrein is in 2019 voorzien van beton op kleur verharding. Aan de zonzijde zijn screens met afstandsbediening aanwezig. Achter de boerderij ligt nog een perceeltje grasland, omzoomd met een houtwal. Deze grond bestaat uit zandgrond. Algemeen Voor mensen die landelijk willen wonen, maar wel het comfort willen van een optimaal geïsoleerde woning en die de schuren kunnen gebruiken voor bijvoorbeeld caravanopslag of anderszins bedrijfsmatig of agrarisch willen exploiteren, biedt dit object volop mogelijkheden. Naam bestemmingsplan: Buitengebied Bestemming: Agrarisch gebied met aanduiding “bedrijven klasse 2”

Hipoteca berekenen

€ 1.100.000

Coste del comprador (estimado): € 23.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 22.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.123.850

3,04%

Anualmente

%

€ 55.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.100.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Landhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
310 m²
Área del lote
15719 m²
Contenido
963 m³
Otra zona interior
117 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
1 m²
Espacio de almacenamiento externo
1516 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2005
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8432

Mapas de Google

Ver Haule en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Haule

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Haule. En 2025 había 575 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 418.000.

Inhabitantes

575

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 418.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Haule
Año Inhabitantes
2021 590
2022 595
2023 580
2024 580
2025 575

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Haule
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.000
2022 EUR 360.000
2023 EUR 408.000
2024 EUR 416.000
2025 EUR 418.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 135 0-15: 80 15-25: 60 25-45: 100 45-65: 200

Nivel académico

Hoger

150

Praktisch

80

Middelbaar

210

Origen de los residentes (2025)

Europa

15

Nederland

545

Buiten Europa

20

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Appartementen 4
Vrijstaande woningen 205
Twee-onder-één-kap woningen 24

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 7
1900 tot 1925 14
1925 tot 1950 46
1950 tot 1970 59
1970 tot 1980 49
1980 tot 1990 21
1990 tot 2000 44
2000 tot 2010 5
2010 tot 2020 5
2020 en later 1

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

64

Etiqueta B

44

Etiqueta G

42

Etiqueta D

30

Etiqueta A

22

Etiqueta F

20

Etiqueta E

8

Etiqueta A++

3

Etiqueta A+++

1

Etiqueta A+

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Haule
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.770 3.600
2021 1.980 3.640
2022 1.530 3.590
2023 1.170 3.410
2024 1.170 3.470

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.690 • Electricidad: 2.290

Huurwoning

Gas: 1.340 • Electricidad: 3.060

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricidad: 3.440

Appartement

Gas: 1.280 • Electricidad: 1.880

Tussenwoning

Gas: 1.420 • Electricidad: 2.000

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 850 • Electricidad: 2.430

Actividad empresarial en Haule (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 5

Número total de establecimientos empresariales: 105

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Haule
Periodo Delitos
jan 2025 1
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 0
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 0
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Haule.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Haule

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Haule?

Haule telt in 2025 ongeveer 575 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Haule?

De gemiddelde WOZ-waarde in Haule is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Haule?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Haule ligt rond € 31.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Haule?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Haule?

In Haule komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 205 woningen.

Meer viviendas in Haule

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.