Direkt zum Inhalt
Logo von Des Huizes Makelaars

Eendrachtstraat 16

7553AW Hengelo • Overijssel

Verfügbar

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 4.577

Fotoalbum

Beschreibung

Historie, nostalgie en puur woongeluk: welkom in Tuindorp ’t Lansink! In de meest idyllische en geliefde woonwijk van Hengelo – ontworpen volgens de iconische Engelse tuinstadgedachte – staat deze karakteristieke twee-onder-een-kapwoning te koop. Met een zonnige tuin, een vrijstaande stenen garage en een ligging op een van de allermooiste locaties van de wijk, is dit een absolute droomplek. Deze fraai vormgegeven woning ademt sfeer en authenticiteit. Hoewel het houtwerk van de binnenzijde en buitenzijde hier en daar wat liefdevolle aandacht vraagt, biedt dit u de unieke kans om de ruimtes geheel naar eigen wens en smaak te transformeren. Tegelijkertijd profiteert u van een toplocatie: diverse winkels, scholen, het NS-station en het bruisende centrum van Hengelo liggen op slechts enkele minuten afstand. Kortom: een buitenkans voor de handige koper die wil wonen in een opvallend sfeervol herenhuis waar historische charme en uw eigen woondromen samenkomen. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u betoveren! Indeling: Begane grond: Entree, hal met trapopgang en een moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein. De sfeervolle woonkamer is voorzien van een massief eiken vloer en geniet van veel lichtinval dankzij de fraaie raampartijen in zowel de voor- als zijgevel. Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgerust met diverse inbouwapparatuur. Grenzend aan de keuken ligt de praktische bijkeuken met de aansluitingen voor de wasapparatuur en de achterdeur naar de zonnige tuin. Eerste verdieping: Overloop met een handige vaste kast waarin de cv-opstelling is gesitueerd. Vanaf de overloop heeft u toegang tot twee volwaardige slaapkamers en de badkamer, die is uitgerust met een douche, een ligbad en een wastafelmeubel. Tweede verdieping: Middels vlizotrap te bereiken royale bergzolder. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1913; * Perceel: 243 m²; * Inhoud: 283 m³; * Woonoppervlakte: 71 m²; * Verwarming en warm water voorziening geschiedt door middel van een hr-combiketel, bouwjaar 2025, eigendom; * Woning is v.v. dubbel glas en het plafond van de eerste verdieping is geïsoleerd; * Energielabel F;  * Garage dak vernieuwd in 2023; * Keuken is v.v. vaatwasser, koelkast, combi-oven en 4-pits gaskookplaat; * Meterkast vernieuwd in 2008: voorzien van 8 groepen en 2 aardlekschakelaars; * Toplocatie: gelegen aan een heerlijk rustige straat op een steenworp afstand van Hotel-Restaurant 't Lansink; * Karakter: de woning valt onder beschermd stads- en dorpsgezicht; * Buitenleven: veel privacy biedende, zonnige tuin gelegen op het westen; * Parkeren: vrijstaande stenen garage met extra parkeergelegenheid op de eigen oprit voor de garage; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10 % van de koopsom.

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen en een vliering

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
71 m²
Fläche des Grundstücks
243 m²
Inhalt
283 m³
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
1913
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
F

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het westen
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 7553

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.