Aller directement au contenu
Logo de Des Huizes Makelaars

Eendrachtstraat 16

7553AW Hengelo • Overijssel

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 4.577

Galerie de photos

Description

Historie, nostalgie en puur woongeluk: welkom in Tuindorp ’t Lansink! In de meest idyllische en geliefde woonwijk van Hengelo – ontworpen volgens de iconische Engelse tuinstadgedachte – staat deze karakteristieke twee-onder-een-kapwoning te koop. Met een zonnige tuin, een vrijstaande stenen garage en een ligging op een van de allermooiste locaties van de wijk, is dit een absolute droomplek. Deze fraai vormgegeven woning ademt sfeer en authenticiteit. Hoewel het houtwerk van de binnenzijde en buitenzijde hier en daar wat liefdevolle aandacht vraagt, biedt dit u de unieke kans om de ruimtes geheel naar eigen wens en smaak te transformeren. Tegelijkertijd profiteert u van een toplocatie: diverse winkels, scholen, het NS-station en het bruisende centrum van Hengelo liggen op slechts enkele minuten afstand. Kortom: een buitenkans voor de handige koper die wil wonen in een opvallend sfeervol herenhuis waar historische charme en uw eigen woondromen samenkomen. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en laat u betoveren! Indeling: Begane grond: Entree, hal met trapopgang en een moderne toiletruimte met vrijhangend toilet en fontein. De sfeervolle woonkamer is voorzien van een massief eiken vloer en geniet van veel lichtinval dankzij de fraaie raampartijen in zowel de voor- als zijgevel. Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgerust met diverse inbouwapparatuur. Grenzend aan de keuken ligt de praktische bijkeuken met de aansluitingen voor de wasapparatuur en de achterdeur naar de zonnige tuin. Eerste verdieping: Overloop met een handige vaste kast waarin de cv-opstelling is gesitueerd. Vanaf de overloop heeft u toegang tot twee volwaardige slaapkamers en de badkamer, die is uitgerust met een douche, een ligbad en een wastafelmeubel. Tweede verdieping: Middels vlizotrap te bereiken royale bergzolder. Bijzonderheden: * Bouwjaar 1913; * Perceel: 243 m²; * Inhoud: 283 m³; * Woonoppervlakte: 71 m²; * Verwarming en warm water voorziening geschiedt door middel van een hr-combiketel, bouwjaar 2025, eigendom; * Woning is v.v. dubbel glas en het plafond van de eerste verdieping is geïsoleerd; * Energielabel F;  * Garage dak vernieuwd in 2023; * Keuken is v.v. vaatwasser, koelkast, combi-oven en 4-pits gaskookplaat; * Meterkast vernieuwd in 2008: voorzien van 8 groepen en 2 aardlekschakelaars; * Toplocatie: gelegen aan een heerlijk rustige straat op een steenworp afstand van Hotel-Restaurant 't Lansink; * Karakter: de woning valt onder beschermd stads- en dorpsgezicht; * Buitenleven: veel privacy biedende, zonnige tuin gelegen op het westen; * Parkeren: vrijstaande stenen garage met extra parkeergelegenheid op de eigen oprit voor de garage; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10 % van de koopsom.

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
71 m²
Superficie du terrain
243 m²
Contenu
283 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
18 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1913
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie en dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7553

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.