Direkt zum Inhalt
Logo von Huis van Hoekstra makelaardij & taxaties

Tobias Asserstraat 16

7557XC Hengelo • Overijssel

Verkauft

€ 389.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.630

2 % Übertragungssteuer (€ 7.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 398.630

Kaufpreis /m²: € 3.442

Fotoalbum

Tobias Asserstraat 16 Hengelo
Bild 36

Beschreibung

Nu te koop, deze ruime tussenwoning aan de Tobias Asserstraat 16 te Hengelo! Zoek je een huis waar alles gewoon klopt? Dan is Tobias Asserstraat 16 absoluut een bezichtiging waard. Deze woning ligt in een rustige kindvriendelijke woonwijk en biedt precies wat je nodig hebt om hier met plezier te wonen én waar je verder kan groeien. De lichte woonkamer vormt het hart van het huis, een plek voor gezellige avonden en ontspannen weekenden. De praktische indeling zorgt ervoor dat je de ruimte makkelijk naar eigen smaak kunt inrichten. Ook boven is alles logisch en functioneel, met drie slaapkamers en een zolder die flexibel te gebruiken is en waar de mogelijkheid bestaat om relatief eenvoudig een 4e slaapkamer te realiseren. Waarom dit huis zo’n fijne match is? De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke straat, is ideaal voor starters en gezinnen, beschikt over een lichte en gezellige woonkamer en een praktische indeling en boven zijn meerdere slaapkamers met mogelijkheid voor een thuiswerkplek of extra kinderkamer. Daarnaast beschikt de woning over een fijne tuin om te spelen, te ontspannen of samen buiten te zijn, met scholen, speeltuinen en winkels in de directe omgeving... Hier woon je in een prettige buurt, met alle dagelijkse voorzieningen om de hoek en volop ruimte om je eigen woonwensen waar te maken. Kortom: Een huis waar je vandaag kunt starten en morgen verder kunt groeien. Kom binnen en laat je verrassen, loop een rondje, voel de sfeer en ontdek of dit jullie nieuwe thuis is! Want we kunnen er veel over vertellen, maar dit huis zegt het liever zelf. ALLE POSITIEVE KENMERKEN OP EEN RIJ: - Ruime tussenwoning met 4 slaapkamers - Bouwjaar 2018 - Energielabel A - Gebruiksoppervlakte 113 m2 - Inhoud 413 m3 - Perceeloppervlakte 134 m2 - HReco CV ketel uit 2018 en is eigendom - Voorzien van 3 zonnepanelen - Aanvaarding in overleg In de koopovereenkomst worden de navolgende clausules opgenomen: - De woning is ingemeten volgens de NEN2580 en is voorzien van een meetrapport. - De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. - In de koopovereenkomst zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. - Er is pas sprake van een koopovereenkomst als beide partijen de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit betreft het zogenaamde schriftelijkheidsvereiste. Interesse in dit huis? Neem contact met ons op of schakel eventueel een eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente en Funda. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 389.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.630

2 % Übertragungssteuer (€ 7.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 398.630

2,78%

Jährlich

%

€ 19.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 389.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
113 m²
Fläche des Grundstücks
134 m²
Inhalt
413 m³
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
62 m²

Bau und Energie

Baujahr
2018
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HReco (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
27-01-2026
Verkaufsdatum
01-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7557

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.