Aller directement au contenu
Logo de Huis van Hoekstra makelaardij & taxaties

Tobias Asserstraat 16

7557XC Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 389.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 398.630

Prix d'achat /m²: € 3.442

Galerie de photos

Tobias Asserstraat 16 Hengelo
Photo 36

Description

Nu te koop, deze ruime tussenwoning aan de Tobias Asserstraat 16 te Hengelo! Zoek je een huis waar alles gewoon klopt? Dan is Tobias Asserstraat 16 absoluut een bezichtiging waard. Deze woning ligt in een rustige kindvriendelijke woonwijk en biedt precies wat je nodig hebt om hier met plezier te wonen én waar je verder kan groeien. De lichte woonkamer vormt het hart van het huis, een plek voor gezellige avonden en ontspannen weekenden. De praktische indeling zorgt ervoor dat je de ruimte makkelijk naar eigen smaak kunt inrichten. Ook boven is alles logisch en functioneel, met drie slaapkamers en een zolder die flexibel te gebruiken is en waar de mogelijkheid bestaat om relatief eenvoudig een 4e slaapkamer te realiseren. Waarom dit huis zo’n fijne match is? De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke straat, is ideaal voor starters en gezinnen, beschikt over een lichte en gezellige woonkamer en een praktische indeling en boven zijn meerdere slaapkamers met mogelijkheid voor een thuiswerkplek of extra kinderkamer. Daarnaast beschikt de woning over een fijne tuin om te spelen, te ontspannen of samen buiten te zijn, met scholen, speeltuinen en winkels in de directe omgeving... Hier woon je in een prettige buurt, met alle dagelijkse voorzieningen om de hoek en volop ruimte om je eigen woonwensen waar te maken. Kortom: Een huis waar je vandaag kunt starten en morgen verder kunt groeien. Kom binnen en laat je verrassen, loop een rondje, voel de sfeer en ontdek of dit jullie nieuwe thuis is! Want we kunnen er veel over vertellen, maar dit huis zegt het liever zelf. ALLE POSITIEVE KENMERKEN OP EEN RIJ: - Ruime tussenwoning met 4 slaapkamers - Bouwjaar 2018 - Energielabel A - Gebruiksoppervlakte 113 m2 - Inhoud 413 m3 - Perceeloppervlakte 134 m2 - HReco CV ketel uit 2018 en is eigendom - Voorzien van 3 zonnepanelen - Aanvaarding in overleg In de koopovereenkomst worden de navolgende clausules opgenomen: - De woning is ingemeten volgens de NEN2580 en is voorzien van een meetrapport. - De tekeningen, maten, oppervlakte en inhoud zijn indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. - In de koopovereenkomst zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. - Er is pas sprake van een koopovereenkomst als beide partijen de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit betreft het zogenaamde schriftelijkheidsvereiste. Interesse in dit huis? Neem contact met ons op of schakel eventueel een eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente en Funda. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 389.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 398.630

2,78%

Annuellement

%

€ 19.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 389.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
113 m²
Superficie du terrain
134 m²
Contenu
413 m³
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
62 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2018
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HReco (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
27-01-2026
Date de vente
01-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7557

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.