Direkt zum Inhalt
Logo von Leverink + Assen Resultaatmakelaars

van Markenstraat 7

7553BE Hengelo • Overijssel

Verkauft

€ 525.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.350

2 % Übertragungssteuer (€ 10.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 537.350

Kaufpreis /m²: € 4.729

Fotoalbum

Beschreibung

Op één van de mooiste plekjes van de geliefde woonwijk Tuindorp 't Lansink ligt deze volledig gerenoveerde, gemoderniseerde en energiezuinige (label A+) HELFT VAN EEN DUBBEL WOONHUIS met een serre en schitterend aangelegde besloten tuin. Naast de woning staat een multifunctionele ruimte, uitermate geschikt als als atelier, kantoor en/of studio. De monumentale woning is op een uitstekende locatie gelegen, op de hoek van een rustige straat en op steenworp afstand van het beroemde Hotel 't Lansink en het Tuindorpbad. Het veelzijdige centrum van Hengelo is op loopafstand met vele winkels, restaurants, en uitgaansmogelijkheden. Ook andere voorzieningen zoals openbaar vervoer, supermarkten, bibliotheek etc. zijn op korte afstand voorhanden. "Wat deze woning bijzonder maakt:" - geweldige locatie in de geliefde en iconische woonwijk Tuindorp 't Lansink; - tuingerichte woonkamer, waarbij de authentieke 'opkamer' nog zichtbaar is, en een nieuwe serre; - luxe keuken v.v. diverse inbouwapparatuur; - luxe badkamer met ligbad en inloopdouche; - de slaapkamers beschikken over airconditioning, merk Fujitsu t.b.v. koelen en verwarmen; - geheel gerenoveerd en gemoderniseerd met behoud van originele details (bouwkundig en installatie technisch); - vele authentieke details zoals originele servieskast, schouw en terazzovloer; - gestucte plafonds met sierlijsten en ornamenten; - bovendien is de woning verduurzaamd met 10 zonnepanelen en een hybride waterpomp; - participatie zonnecollectief Tuindorp, 9 zonnepanelen (overname mogelijk); - waterontharder; - parkeermogelijkheid op eigen terrein met voorbereiding 3 fase elektrisch laden auto met datakabel bij oprit; - fraai aangelegde parkachtige tuin met meerdere terrassen; zon en schaduw gegarandeerd, en met een verholen sproei installatie in de gehele tuin; - recent geschilderd (buiten en deels binnen 2025); - dichtbij scholen, sportparken, winkels, centrum en uitvalswegen naar het snelwegennet A1/A35. “Kenmerken van de woning”: - bouwjaar 1911; - perceeloppervlakte 426 m²; - woonoppervlakte ca. 111 m²*; - inhoud ca. 426 m³*; - CV-ketel Remeha Calenta CW5, bouwjaar 2025 (eigendom); - Energielabel A+, geldig tot 2035; - dak- muur- en vloerisolatie en HR++ beglazing. Indeling van de woning Begane grond: Entree/hal met toegang tot de voorkamer (te gebruiken als extra slaapkamer), de kelder, opkamer en woonkamer. De vloer is afgewerkt met sfeervolle tegels. De ruime woonkamer beschikt over een eikenhouten vloer en een houtkachel. De opkamer is via 2 treetjes bereikbaar. De serre met openslaande deuren naar de tuin is v.v. grote raampartijen. De keuken met granieten aanrechtblad beschikt over alle benodigde apparatuur. Via de keuken komt u in de bijkeuken met toegang tot het toilet, en ruime inbouwkasten met aansluiting voor de was/droog combinatie en voorraadmogelijkheden. Het toilet geeft toegang tot de 1e bergzolder, waar ook de nieuwe CV ketel is geïnstalleerd. 1e verdieping: Via de trap in de hal komt u op de overloop met toegang tot 2 ruime slaapkamers. Beide kamers beschikken over airco en fraai afgewerkte plafonds tot in de nok van het dak. De badkamer is v.v. een ligbad, wastafelmeubel met dubbele kranen, een inloop regendouche met handdouche, radio, dimbare verlichting en mechanische ventilatie (3 standen). Boven de badkamer en de overloop bevindt zich de 2e bergzolder, bereikbaar via de voorste slaapkamer Atelier/Studio: In de parkachtige tuin is de multifunctionele studio gesitueerd, bereikbaar via de oprit van de woning. De studio is voorzien van gas, water en een eigen meterkast. De vliering is geheel afgetimmerd en beschikt over 2 dakramen. Via de achterdeur heeft u toegang tot de prachtig aangelegde tuin. Tuin: In de voortuin staat o.a. een schitterende monumentale moeraseik (onderhouden door de Gemeente Hengelo) en zijn er verschillende bloemperken en een terras. Via het Bentheimer zandstenen pad bereikt u de voordeur. De afsluitbare achtertuin is een oase van rust met zon- en schaduwplekken, verschillende bloemperken en ruime terrassen van extra hard gebakken Waaltjes. Achter in de tuin bevindt zich een houtopslag en berging voor tuinmaterialen. Door de natuurlijk afscheiding is privacy gegarandeerd. “Clausules in de koopovereenkomst”: - In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; - Gelet op het bouwjaar kan er tijdens de bouw asbest zijn verwerkt, de aanwezigheid kan niet op voorhand worden uitgesloten. Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hypothek berekenen

€ 525.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 12.350

2 % Übertragungssteuer (€ 10.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 537.350

3,04%

Jährlich

%

€ 26.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 525.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
111 m²
Fläche des Grundstücks
426 m²
Inhalt
426 m³
Sonstiger Innenraum
10 m²
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
24 m²
Hinterhof Fläche
351 m²

Bau und Energie

Baujahr
1911
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
HR-glas en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel, houtkachel en warmtepomp
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Calenta CW5 (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
28-08-2025
Verkaufsdatum
24-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7553

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.